Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
dutch-passion.com phytolite.com
Sign in to follow this  
grizzly

AK 47 auto femi żółkną liście

Recommended Posts

grizzly   

Witam, mam problem z ak 47 liście zaczynają żółknąć od korzeni, najpierw zżółkły i odpadły pierwsze małe listki (te co wychodzą po kiełkowaniu) potem przerzuciło się na liście wyżej, proszę zauważyć, że żółkną tylko duże liście małe które dopiero wyszły są idealnie zielone, chociaż są na tym samym poziomie, dodatkowo powiem że nawoże rośliny raz w tygodniu  ziemia była kupiona dobra o pH 6,5 na dzień dzisiejszy PH wynosi 6,5-7 światło to aktualnie 6500lumenów, jeśli chodzi o nawóz to posiada 14% azotu, 36% fosforu,21% magnezu, 0,5% siarki, 0,5% boru, 0,5% miedzi,pozdrawiam Grizzly i proszę o pomoc!

Admin: zdjęcie skasowałem, proszę korzystać z galerii forum: 

Ktory dzien, weg czy juz flo. Jesli od dolu do gory to roslina zrzuca stare liscie, ktore sie juz wysluzyly, tak jak my zrzucamy stary naskurek. Jesli sie pojawie na reszcie lisci to pewnie braki Azotu. Masz nawoz na flo nie na weg ale powinno wystarczyc tego azotu. Stawiam na stare liscie.

Stawiam na pH, konopie lubia pH 6,5 a Twoja ziemia ma za niskie pH plus nawoz, ktory dodatkowo je obniza. (jesli sie myle to prosze niech ktos mnie poprawi)

Vito   

ale czekaj... jaką chcesz glebę dać ? Po co ten biohumus ? 

Ja bym zrobił tak:

udał się do najbliższego growshopu (jak daleko to zamówił) po dobrą glebę typu light mix np. BioBizz (zostanie na kolejny projekt) + dokupił bym jakiś porządny nawóz na kwitnienie np. BioBloom razem będzie to kosztowało tyle co wydałeś na tą kiepską glebę, florovit i biohumus. 

Następnie delikatnie bym wywalił jak najwięcej tej starej gleby uważając na korzenie, dał do nowej i podlał samą wodą, dopiero następne podlanie z nawozem.

grizzly   

W czasie przesadzają zauważyłem że doniczka jest wypełniona cała korzeniami, wpadło mi do głowy, czy takie oznaki nie bedzie miała roślina jeśli korzenie juz nie maja gdzie rosnąć?

grizzly   

Po zmianę gleby i doniczki z 4l na 12l, obniżeniu temperatur z 32stopni do 28stopni dodatkowo zmianie światła na sodową 12k lumenow, roślina wciąż ma problemy z usychaniem, podlewana co 3dzień (oczywiście jeśli jest konieczność) wciąż ne mogę dojść co jest przyczyną

Vito   

foto foto, pamiętaj że stare liście już nie odżyją i roślina je uśmierci, patrz po nowych liściach.

Vito   

Doniczkę zaklej, nie może być przezroczysta, korzenie uciekają od światła.

Te bardzo zniszczone liście zerwij, i nadal sama woda, roślina potrzebuje trochę czasu by się pozbierać, i co gorsze to automat, więc na plonie się odbije.