Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AUTO SKUNK indoor


bijciemasterczułki210×2

Recommended Posts

Siemanko wszystkim,

Chciałbym się podzielić z wami paroma moimi fotkami, którymi zrobiłem 3 dni temu oraz zadać pytanie. Mianowicie jest to mój tz. pierwszy raz kiedy postanowilem pobawic sie w ogrodnika ? i mam świadomosc, iż zrąbalem w paru kwestiach a glownie to w jednej duzej przesadzając moje pomidorki do wiekszej doniczki co okazalo sie zbyt poznym krokiem. No ale kazdy uczy sie na bledach. Nasionka zostaly posadzone 10-11lipca rownoczesnie i po dwoch dniach zaczely kielkowac. Jedyne co wiem to jest to odmiana Auto Skunk ktora postanowilem uprawiac w pomieszczeniu naturalnie bez zadnych lamp, ocieplenia i innych gadżetów. Efekt tez jest jaki jest ale coż. Podczas podlewania zaczalem uzywac Planton K naprzemiennie z wodą od czssu gdy pojawily sie zaczatki kwitnienia. Mamy 13 września i prpsilbym o radę czy cos jeszcze dla tej roslinki mogę zrobić zeby jej pomóc, a druga kwestia do kiedy ja trzymac w doniczce aby moc je sciać? I jak wyglada ostateczna faza zeby otrzymac gotowy produkt mianowocie ile suszyc dla najlepszego efektu i w jakiej formie?  PS. Prosilbym o niewysmiewanie z tej malej ilosci jaką uzyskam gdyz robie to pierwszy raz i żetelne rady :) Pozdrawiam ✌

20170909_181458.jpg

20170909_181426.jpg

Edytowane przez bijciemasterczułki210×2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Fakt ze nie ten dzial, ale...

Powinienes byc z siebie dumny, na parapeice takie cos fajnego za pierwszym razem, dla mnie spoczko.

Z tego co mi sie wydaje to jest teraz w 4 tyg flo, nie chce Cie wprowadzac w blad ale chyba jeszcze ze 3-5 tyg mozesz potrzymac (3-5 tyg ale Ci dokladnie powiedzialem, zajebisty jestem)

Pomocne w ocenieniu dojrzalosci konopi so trichomy male kuleczki zywicy na lisciach przytopowych i na topach. Przy ich ogladaniu pomaga lupa z powiekszeniem x60 ale przy x30 tez ladnie widac, chodz jak wiesz czego szukac to ida sie golym okiem to zobaczyc. A reszte doczytasz o trichomach, znajdziesz na pewno masz jeszcze troche czasu do scinki.

Tutaj zdj trichomow z powiekszeniem x60

large_60.jpg.cc4c8db9124d3b5c70f8418a76f4075b.jpg

Scinanie, suszenie

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+