Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Domowa Szafeczka No name początki!


Gość NoruśZielony

Recommended Posts

Gość NoruśZielony

Wiesz modo wtdy spontanik będę myślał wtedy i ogarniał wiesz co jest 5 :D

 

A polecisz może coś z nawozów dla niej?bo to jest jeszcze dziewica i nic prawie nie piła :DD

 

Jak mógłbyś to daj też linka do jakiejś świetlówki mordeczko ^^

 

Taka będzie dobra?cz jak? : http://allegro.pl/lampa-600w-5500k-125w-swietlowka-zarowka-ciagle-i5107780989.html 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kiepsko to wszystko widze.. 

Wez sie czlowieku w garsc, poczytaj troche i potem sie bierz na uprawe. 10 roslin chcesz tu trzymac? Haha jak Ci 1 dotrzyma do konca to bedzie dobrze. Masz rosline 1,5 miesieczna ktora wielkoscia przypomina 2 tygodniowa, a rwiesz sie jak don kichot do walki z wiatrakami. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NoruśZielony

Po to tutaj przybyłem,abyście wy profesjonaliści wskazali mi droge.Mowiłem że pierwsza miała 12/12,ziemia bylejaka bez perlitu,podlewałem ją 2-3razy dziennie bo nic o tym nie wiedziałem.Ostatnimi czasy dużo czytałem,jestem gotowy wyposażyć swojego boxa tak,aby dotrwały wszystkie.A ty człowieku jak masz takie ciśnienie to idz do kibla i sobie je spuść bo nie chce mi  sie słuchać takich szczeniackich odzywków z twojej strony.Daruj sobie i opuść moją komnate tajemnic głupcze.

 

Jakiś farfocel sie pruje w ogole zamiast powiedziec co i jak.Jak bede chcial to i se ku**a pokuj oblepie foliom i na 4ledach posadze ze 100 roslinek.i co ci do tego gosciu,spralbym cie na kwasne jablko chory kruliku.

 

Cieszę się jeśli ci rapem pomagam
Mi pomaga trening
Nie trenuję jest kapa
I wiesz, najlepszą osobą jaką znam jest mój tata
Mam pięciu braci i przyszywanego szaka

A skoro mowa o twych kszakach to za durzo plonuw tez nie miales lol moja roslinka ma 2razy wiecej co ty przez cale zycie wiec japa bobżę

 

Jak bym cie na mieście spotkał to bym cie zburstował listwą na łeb

 

10 godzin temu, Chory Królik napisał:

Kiepsko to wszystko widze.. 

Wez sie czlowieku w garsc, poczytaj troche i potem sie bierz na uprawe. 10 roslin chcesz tu trzymac? Haha jak Ci 1 dotrzyma do konca to bedzie dobrze. Masz rosline 1,5 miesieczna ktora wielkoscia przypomina 2 tygodniowa, a rwiesz sie jak don kichot do walki z wiatrakami. 

Jak bym ci za****ł bona niszczyciela to byś zmarł na raka tak jak twoja stara,a to że jesteś chory to masz w genach hehe wiec juz sam sobie odpowiedz na co chorujesz .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Fakt nie przygotowany jestes wogule. Jestes kolejna osoba, ktora chce pomocy w podstawach, ktore sa na forum i nie wszystkim sie chce walkowac kazdej osobie krok po kroku.

2 rzecz to taka abys nie pisal posta pod postem, bo w ten sposob naruszasz regulamin na ktory sie zgodziles.

3 prowadzac GrowLoga Prowadzimy go wedlug tego schematu, dzieki czemu jest nam fatwiej ocenic i pomoc

Chcesz pomoc a wyzywasz ludzi ktorzy maja za soba nie jedna uprawe za soba.

Jesli chodzi o swiatlo ta zarowa... juz Ci mowie, jest to lampa bardzo podobna do GreenLamp i posiada 6800 lm, ktos CI juz podal kalkulator wiec sobie oblicz (zabaczymy czy masz checi do samodzielnej pracy). Pamietaj ze barwa biala, zimna (6400 k) jest dobra do weg a na flo jest lepsza ciapla, zolta (2700 k) barwa.

EDIT

Cos czuje ze jak dalej pojdzie to dostaniesz bana a nie pomoc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NoruśZielony

Dobra ku**o nawet nie przeczytałem tego co napisales bo popelniles tutaj z 80bledow ortograficznych,wez lepiej sp*******j do podstawowki wez slownik w morde i sie ucz tlumanie je***y bo jak ci zajebe ogluszacza na pizdziawke to sie obsrasz czaisz??many ty chyba nie czaisz jak tam sytuacja, przeciez gosciu mam taka dużą piąche jak twoja cała morda to weź starego bo mam dwie pięści 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+