Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Żarówka cfl 125w


Sebulek

Recommended Posts

Witam.mam pytanie.Kupilem małego boxa z żarówką cfl 125w.Wie ktoś ile będzie to kosztować miesięcznie jeżeli lampa chodzi 18h dziennie? Wynajmuję kawalerkę a właścicielka jest strasznie pazerna na pieniądze i czepia się wszystkiego że za dużo wody itp. Wyłączyłem lodówkę i praktycznie nie używam prądu tylko w weekendy tv. Jak ktoś może to proszę o odpowiedź na moje pytanie ✌

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Siema pany i panie ?. Bawię się w te roślinki od 3 miesięcy. Palę trawkę od około 13-stu lat. Jest to moje drugie podejście, ponieważ pierwszy raz popalilem sadzonki nawozami. Drugi raz przelalem je wodą. Dwie przeżyły i żyją. Po 4 tygodniach poopcinalem liście które uważałem za zbędne i zasłaniały światło. Nawoże je zestawem Hesi -taki mini pack. Daję dawki takie ja pisze producent. Dużo osób mówi, żeby automaty nawozić połową dawki przypisanej przez producenta.Poobcinalem liście że roślina prawie goła była i żyje. Jeszcze nie dokończył em dzieła,ale uważam że nie ma reguły na to. To tak jak z dzieckiem-wiesz co możesz dać a czego nie. Ja daję nawozy tak jak jest napisane, bo widzę że są mocne i wiem co mogą przetrwać. wyślę fotki z tym że nie wiem która jaka jest:Bo bomba non stop :homer: Ta wieksza prawdopodobnie to auto night Queen a ta mniejsza to ak47 auto. 

Proszę o jakiś komentarz dla mnie ?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Jak Tobie wyszlo z tym zuzyciem pradu w koncu?
Zastanawiam sie wlasnie nad growboxem 80x80x160 i nie wiem czy nie wziac do tego CFL 200w bo tak sugeruja w sklepie. Z drugiej strony kusi mnie chinski LED, albo kombinacja tez LED + CFL. Bo HPS odpada ze wzgledu na zuzycie, chociaz chcialbym z 400w chociaz ?

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+