Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


HwdpPolska

Recommended Posts

A mim o to nie obrazal Cie i nie "sprawdzal" Cie tak jak Ty to robisz tutaj. Skoro taki dobry jestes to czemy nie wrzucasz FotoRelek by pokazac swoje problemy i ich rozwiazania. Pamietaj ze przemoc rodzi przemoc i jak bedziesz szalal i dawal kazdemy w pysk to przyjdzie silniejszy i da Ci klapsa (taka mala przenosnia).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie korzystalem nigdy z takich miejsce I z internetu w tych sprawach a tu zakladam konto I na wjazd taka rade dostaje.to normalne jest? Zdenerwowalem sie bo duzo osob pewnie slucha takich rad I najlepiej na tym pewnie nie wychodzi. Myslalem,ze moze jest jakis sposob tak jak na choroby I na stresy sa preparaty bo troche dostaly w kosc. T

 

A sprawdzalem go bo do niego wiadomosc wyslac chcialem 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

U mnie bylo 35 przez pare godzin I w zwiazku z tym pare z nich troche brzydko wyglada .mialem podobra sytuacje kiedys ale to juz na kwitnieniu. Szkoda mi ich I szukam sposob zeby im ulzyc I doprowadzic jak najszybciej do formy.  Rhizotonic dostaja przez caly czas od poczatku, a on dziala na stress, choroby itd.dodatkowe popryskane zostaly vitaly BAC. Ale to i tak te substancje nie maja takiego zastosowania . Juz trace nadzieje,ze jest jakis sposob, a one sa dla mnie jak dzieci. Klony gorzej to zniosly niz te z pestek.przez upal tak sie stalo. A 600wat na glowe to nie malo nawet w wiekszmy pomieszczeniu gdzie bez lamp z 5wiatrakami itp nawet kontrolerem bylo 30stopni

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+