Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Nawoz organiczny Pellet

Guest

Recommended Posts

Witam.

Dostalem w gratisie jakos z pol kg nawozu organicznego Pellet, ale nie bardzo wiem co to dokladnie jest i w jakich proporcjach tego uzywac? Powiedziano mi tylko, ze mozna wymieszac z ziemia lub podsypac rosline, ale moze wiecie cos wiecej na ten temat?聽

Czy moge tego uzywac razem z calym zestawem biotabs, czy lepiej osobno?

Z gory dzieki za odp i pozdrawiam.

Nie chcialem mieszac w tym grow tylko juz mysle o nastepnym. Podobno to jest nowosc jeszcze nie wprowadzona. Dlatego malo informacji mam.

Mam jeszcze pytanie odnosnie biotabsow i organicznej uprawy. Czy to prawda, ze susza przy organicznej uprawie zabija wszystkie zyjace stworzenia w glebie i jest nie wskazana? Przy biotabsach tez tak to dziala? Pytam bo stosuje metode sucho/mokro i wazenie donicy, byc moze czasem przesusze, jak np. Przy lst. Czy to zle wplywa na nawozenie i rosliny?

Nadmierne przesuszanie jak i nadmierne podlewanie jest nie wskazane dla ro艣lin, zwierz膮t i ludzi.聽

Logicznie my艣l膮c - a gdy s膮 okresy suszy w przyrodzie to ona聽ginie ? Mo偶e w Afryce...ale i tak sobie poradzi.

w膮tpi臋 aby艣 przesuszy艂 ro艣liny tak aby im usycha艂y korzenie.聽

My艣l logicznie gdy Ci si臋 robi s艂abo lub po prostu chce Ci si臋 pi膰 to pijesz, tak jak u cz艂owieka ro艣lina potrzebuje wody.

Je偶eli ro艣lina ma za ma艂o wody s艂abnie, wi臋dnie podobnie jak cz艂owiek s艂abnie. A jak cz艂owiek ma np. Pracowa膰 gdy jest s艂aby, to samo tyczy si臋 i ro艣lin, rozw贸j - o to chodzi.聽

Natury nie oszukasz, dlatego wa偶enie donnic i reszta takich rytua艂贸w聽ginie gdy zaczynasz obserwowa膰 zachowanie ro艣lin i indywidualnie聽pod ich potrzeby dzia艂a膰.聽

No i dokladnie to staram sie robic, ale wiadomo jak to na poczatku bywa. Wiem, ze roslina pokazuje po lisciach co jej potrzeba i czego jej brakuje lub czego ma za duzo, ale wiadomo wszystko przychodzi z czasem. Dzieki za odpowiedz.

No i ogolnie nie chodzilo mi o korzenie i rosline tylko najbardziej o nawozy organiczne. Wszedzie gdzie czytam to pisze ze podczas nawozenia organicznego nie mozna doprowadzic do suszy, bo doprowadza to do zabicia bakteri w glebie itp, wiec jak to jest?

• Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+