Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
dutch-passion.com phytolite.com

Recommended Posts

Wczoraj został potracony samochodem Profesor Jerzy Vetulani wielki zwolennik medycznej marihuany.Przechodza przez moja głowe pytania czy to tylko aby zwykły wypadek?Czy nieprzychylny człowiek Farmie i rządowi?Wielkie zagrozenie dla ich mafijnych interesów?Resztę możecie przeczytac w wklejonym linku.

 

Cytuj

Jerzy Vetulani w szpitalu. Profesora potrącił samochód
Jerzy Vetulani został potrącony przez samochód. Stan znanego naukowca jest ciężki, ale stabilny. Profesor odwołał wszystkie zaplanowane w najbliższym czasie spotkania.

ag_jerzy_vetulani_640.jpeg

 

Jerzy Vetulani szedł 2 marca z Instytutu Farmakologii PAN w kierunku pętli tramwajowej w Bronowicach w Krakowie. W komunikacie na oficjalnym profilu profesora na Facebooku podano, że doskonale znał tę drogę, ponieważ bardzo ją lubił i często tamtędy chodził. 

 

Profesor Jerzy Vetulani ma 81 lat. Jest neurobiologiem i członkiem m.in. Polskiej Akademii Nauk. Znany jest z popularyzowania nauki i swoich poglądów na temat narkotyków. Profesor opowiada się za używaniem marihuany w celach leczniczych, a nawet za jej legalizacją dla osób dorosłych. 


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jerzy-Vetulani-w-szpitalu-Profesora-potracil-samochod,wid,18717515,wiadomosc.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×