Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

problem w zakupie odpowiedniej ziemi


jojojoziomalos

Recommended Posts

Witam od zeszłego roku mam problem z zakupem ziemi uniwersalnej z tego powodu ze wszystkie ogólno dostępne maja w słladzie jakieś nawozy cięzko jest juz kupić czysta ziemie bez żadnych ulepszaczy ,wiem ze sa np. pklargona light mix ale chodzi mi o takie marketowe , jedna warta uwagi znalazlem taka tylko proszę o poradę czy się nada od kiełka do konca np. taka http://wokas.pl/ogrodnictwo/bio-ziemia-do-warzyw-i-ziol/

i ten nawoz organiczny czy nie zaszkodzi ciezko dostac naprawde czysta ziemie bez zadnych dodatkow .

jak robilem kiedys tam auto folw to kupowalem czysta ziemie szly do niej kielki podlewanie samą wodą po 10 dniach przesadzaniew 14 dniu zycia pierwsza poijedyncza dawka biochumusa potem jak wylazly pierwsze biale wlosy to hesi bloom complkeks potem dodawalem fosfor plus i caly okres dostawealy super vita hesi , chodzi mi oto czy te bio nawozy zawarte w tej ziemi nie spieprza zabawy juz na starcie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+