Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Skutki Odstawienia Marihuany?


sandman118

Recommended Posts

Witajcie

Nie było mnie jakiś czas.. Chciałem was zapytać o pewnie sprawy.

Otóż od zawsze miałem "swoje" palenie, w dużych ilościach wiec często z przyjacielem paliliśmy( głównie sami, aby medytować i lepiej rozumieć rzeczywistość - nie traktuje thc jako relaks czy używkę do zabawy), teraz będzie to ponad rok regularnego palenia co 2 - 3- czasem 4 dni wieczorami. Kiedy paliliśmy wszystko było w porządku, mam poukładane w głowie i rzadko popełniam błędy rzadko  też panikuje bez powodu - jednak tym razem coś jest nie tak.

niecałe 3 tyg temu zaproponowałem odstawienie palenia marihuany aż do maja 2017 roku data nie ma tu żadnego znaczenia, akurat wybrałem maj, chciałem zobaczyć czy jesteśmy uzależnieni, ponieważ palimy z dnia na dzień i w sumie robimy tylko to chciałem też zobaczyć jak zareaguje na zaprzestanie podawania thc.

Pierwszy tydzień był bezproblemowy dla organizmu - nie czułem żadnych zmian ani chęci palenia.

Drugi również bez chęci palenia jednak z problemami sennymi

Dopiero od teraz 3 tydzień dzieją się dziwne rzeczy jak: kołatania serca, napięcia mięśni, bóle mózgu, niepokój - wszystkie te objawy pojawiają się nagle, np 5 min temu dlatego postanowiłem napisać. Występuja w losowych sytuacjach.

U lekarza byłem i podobno jestem zdrowy, miałem robione różne badania które nic nie wykryły, serce super.

o Dziwo u mojego przyjaciela jest to samo, identyczne objawy - oczywiscie pojawiaja sie tylko same te objawy które napisałem bez chęci zapalenia w gruncie rzeczy nie zapalił bym teraz bo bał bym sie że skonczy sie to zgonem.

Zaznaczę że nie pisał bym gdyby objawy były bezpodstawne, nie mogę ich zignorować gdyż są one fizyczne i mój organizm na to reaguje. 

Zastanawiam się czy to może być rzeczywiście skutek odstawienia i organizm reaguje adekwatnie ? zachwiana chemia organizmu?

Brałem też inne narkotyki sporadycznie, głownie psychodeliki w celu poszerzania świadomości jednak myślę że nie maja one tu znaczenia gdyż zaczęło się tuż po odstawce thc.

Moj dylemat polega na tym czy jestem na coś chory ( poważniejszego) czy też jak wspominałem to skutki odstawienia?

Prosze zamieszczać wasze spostrzeżenia, uwagi oraz doświadczenia związane z odstawieniem marihuany 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja nawet po swojej czy z koffika jak jarałem po kilka bong lub gibonów dziennie to jak odstawiłem miałem takie objawy: nocne poty,niespokojny rwany sen,odrealnione sny czasami nawet straszne,uczucie zmęczenia i nagłego przyspieszenia czasu.Zaczołem ograniczac palenie i teraz jak pale to imprezowo lub będąc w cofiku jakies raz na tydzień blant tak to około 2razy w tygodniu vapuję lub spożywam w postaci potraw lub ciastek na maśle konopnym.Objawy potęguje tytoń używany przy kręceniu batów.Ja poszedłem za radą lekarza z Holandii by ograniczyć do minimum zażywanie przez palenie nawet czystej marii.Stosuję też olejki pod język z odmian o zawartości 1:1(THC-CBD).Czuje się zdecydowanie lepiej więc będę dążył by palenie całkowicie odstawić.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Swoje czyli jakie? W tym przypadku zażywałeś substancje o działaniu stymulującym, psychotropowym i psychoaktywnym głównie, substancje syntetyczne z ulicy? Mogły być wątpliwej jakości lub zanieczyszczone.

Na tej podstawie stwierdzenie czy to było i jest spowodowane odstawieniem organicznych kannabinoidów nie jest możliwe w 100%

Lęk, niepokój, przyśpieszona akcja serca, może być spowodowany wyrzutem adrenaliny spowodowane zaburzeniem narządów odpowiedzialnych za jej wytwarzanie, mogły to spowodować "inne narkotyki" lub życiem w stresie przez świadomość że za takie postępowanie grozi ci kara pozbawienia wolności:police::excellentp::police: co jest niehumanitarne moim zdaniem :big-joint:

Prędzej spodziewał bym się podobnych objawów po zażyciu substancji psychoaktywnej psychotropowej lub stymulującej a nie podczas w pełni trzeźwego umysłu.

Twój wiek jest nieznany, nie każdy może przyjmować substancje psychoaktywne. Mogą one aktywować lub przyśpieszyć rozwój chorób psychicznych. Osoba chora psychicznie przeważnie nie ma świadomości o tym że jest chora.

Ile czasu minęło od zażycia przez ciebie ostatniej jakiejkolwiek substancji o działaniu powiedzmy "narkotycznym"?

Może spróbuj kontrolować te objawy i przestań się lękać bo nie ma czego. Reklama

Edytowane przez sich
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@sich czy ty aż taką tępą dzida jesteś ze nie wiesz co znaczy swoje?W moim wypadku samemu wychodowaną i zeby jeszcze rozwiać twoje chore domniemania co do mojej osoby i wpisu to po co miałbym cos dodawać do suszu?Nigdy nie handlowałem i nigdy nie będę tego robił!Nigdy nie kupowałem na ulicy i nigdy nie kupię!Uprawiam tę rośline pewnie więcej lat niż masz lat!I chyba ty jesteś zanieczyszczony plotac takie farmazony co do tego materiału który uprawiałem i spożywałem!Nie biore narkotyów i od 8 miesiecy nie piję nawet piwa!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+