Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pomocy


Andrzejzgr

Recommended Posts

Aha no okey gitarka w takim razie ? troche mam problem z wilgotnoscia bo am 35-40ale roślinki ida,  w końcu ruszyły.  I jeszcze sprawa ile na wegu trzymać? Mówią średnio miesiąc ale widze ze niektórzy 2 tygodnie np. Od czego to zależy? Mam dwie roślinki na jednej chciałbym lst a na drugiej fim.  Warto fim? Mówią żeby najlepiej połączyć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema.Zobacz na mapce w necie jaka masz wode.Wyczytalem na forach uk ze biobizz sie nienadaje na ich wode i maja swoje nawozy Plant magic oldtimer,ktore uzywam i jestem zadowolony.Aktualne zdiecia mam w nowym albumie,tylko ze fotki nie oddaja zapachu, poprostu przeslodki :) Namocz stare koszulki, reczniki i ulokuj w boksie, wilgoc podskoczy napewno. Weg zalezy od doniczki i miejsca w namiocie.Dawales juz cos na korzenie? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie mam i dużo pojemników i ręczników ale nie wiele to daje niestety ? w tym pizdzidolku gdzie mieszkam nie mają nic na podkręcanie korzeni ? na ebayu nie mogłem zamówić bo miałem problem z kontem.  Nic na razie próbuje bez.  Mam właśnie nawozy biobizz hehe.  No pierwszy box to będę wiedział czy działają czy nie.a no i mam 11l donice box nie duży 140cm w górę dlatego zrobiłbym lst

 

Szukam ciągle, czytam.  Teraz zastanawiam się czy donice nie za duże.  Ludzie mówią ze 5.7l wystarcza.  11l w tym boxie wejdzie 4. Jakby wziązc 2x11l i np 3x6.5l jak myślicie byłoby ok? Zawsze ta 1 roslinka więcej ?

Edytowane przez Kargulzgr
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam starter pack i dwie roślinki także styka na pewno. Ciężko mi wyczuć póki co ile podlewac te maluchy hehe.  Dopiero 2tydzien ale jak na pierwszy raz myślę że zdrowe póki co. Root kupię na następny raz już bo jak mówię na ebayu i tak bym musiał czekać tydzień także już chyba za późno na root. Na razie co drugie podanie daje mniejsza dawkę grow biobizz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+