Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Pomocy


Andrzejzgr

Recommended Posts

 Panie i Panowie witam wszystkich. Mam problem ze swoimi pierwszymi roslinkami. A mianowicie jest 5 dzien a wygladaja jakby stały w miejscu. Patrzę na fotorelacje itd cały czas i u ludzi na prawdę wygląda tu fajnie a tutaj malutkie pizdryki. Box 60x60x140, wlot pasywny, 2wiatraki mieszajace, wylot wiatrak maplin pc 14mm ok. 124m/h z filtrem weglowym własnej roboty. Ziemia biobizz light mix, woda ph ?, na razie bez nawozu ale mam biobizz starter pack na później. Temperatura 24-25, 40%wilgotnośc. Roślinki 2x purple bud. A i lampka mars hydro 300w. Wiecie czemu nie idą? Widziałem kilka podobnych boxow i parametrów im idzie jak na drożdżach a tu lipa. Dajcie znać jak macie pomysł. Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Siema, ja na wegu w nocy wlaczalem  wyciagajacy i mieszajacy (byly wpiete pod jeden sterownik czasu na jednej listwie) co godzine na pol godz, wilgotnosc czasami byla 90% ale to weg wiec sie nie przejmowalem na flo to co innego! 19*C jest ok nie ma sie co martwic.

Link to comment
Share on other sites

Okey dzięki.  I mam nadzieję ze ostatnie pytanie.  Maja 6dni i ida sobie powoli.  Patrząc na fotorelacje innych ludzie przy 11-12dniu maja juz niezłe listki wątpię żeby tutaj tak skoczyly. Mam led mars hydro 300w wisi około 60cm od nich.  Może dlatego? Jednak nie wyciągają się hmm..może za szybko bym chciał ☺️nic czekamy obserwujemy

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+