Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pomocy


Andrzejzgr

Recommended Posts

 Panie i Panowie witam wszystkich. Mam problem ze swoimi pierwszymi roslinkami. A mianowicie jest 5 dzien a wygladaja jakby stały w miejscu. Patrzę na fotorelacje itd cały czas i u ludzi na prawdę wygląda tu fajnie a tutaj malutkie pizdryki. Box 60x60x140, wlot pasywny, 2wiatraki mieszajace, wylot wiatrak maplin pc 14mm ok. 124m/h z filtrem weglowym własnej roboty. Ziemia biobizz light mix, woda ph ?, na razie bez nawozu ale mam biobizz starter pack na później. Temperatura 24-25, 40%wilgotnośc. Roślinki 2x purple bud. A i lampka mars hydro 300w. Wiecie czemu nie idą? Widziałem kilka podobnych boxow i parametrów im idzie jak na drożdżach a tu lipa. Dajcie znać jak macie pomysł. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Okey dzięki.  I mam nadzieję ze ostatnie pytanie.  Maja 6dni i ida sobie powoli.  Patrząc na fotorelacje innych ludzie przy 11-12dniu maja juz niezłe listki wątpię żeby tutaj tak skoczyly. Mam led mars hydro 300w wisi około 60cm od nich.  Może dlatego? Jednak nie wyciągają się hmm..może za szybko bym chciał ☺️nic czekamy obserwujemy

Edytowane przez Kargulzgr
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+