Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vapefully.com hemp.pl

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mrinferos

[CFL 2x20W PCBOX] Hash Monster

Recommended Posts

Nasiona: Hash Monster od holenderskiskun 
Oświetlenie: CFL 2x20W
Fotoperiod: weg 18/6 flo 12/12
Box: 18x25x40cm
Podłoże: ziemia

Donice: xxx
Nawozy: biobizz
Wentylacja: 2x120mm PC
Dodatkowe info: 

Hey moje pierwsze roślinki Hash Monster rosną już od  7.12.2016 (zdj1) tak mają trochę powolny start albo po prostu mi się tak wydaje (zdj2).

Rośnie pod dwoma CFL 20W  w trybie 18/6, według powierzchnia/lumele jest idealnie wychodzi coś ok 45-50tys/m2, jak bryła korzenna się rozwinie planuje przesadzić do doniczek większych.  

Mile widziane sugestie stwierdzenia itp :) 

Pozdrawiam.

2016-12-07 09.37.46.jpg

20161213_145405.jpg

Witam,

Naspisz jaka odmiana itp a najlepiej przeczytaj post o  zakładaniu i prowadzeniu GL to rozwiąże wiele rzeczy i dostarczy nam wiele info.

Jak dobrze zrozumiałem 2x20w CFL daje Ci około 50 tysi lumenów , jak? 

Ziemia chyba troszke za mokra . Ja bym dosypał ziemi na maksa w tej donicy.

Roślinka wygląda na zdrową. 

Z fartem i w zdrowiu do mety.

Pozdro😎

Miś   

Popraw GL'ga wg. regulaminu. Wychodzi 50k lm na m/2, więc box ma pewnie niecałe 25x25[cm] :)

Poprawione wg reg. Tak jak Miś mówi 50k/m2, czyli żarówki maja po ok 1300lm. 

Co do ziemi zdj było zrobione zaraz po podlaniu i temu może się tak wydawać ze aż tak mokra i ją jutro dosypie do full'a. 

5 godzin temu, Scooby-Doo napisał:

Witaj :) życzę powodzenia - kibicuję takim małym projektom. Jaka ziemia ? I chyba pomyliłeś się w opisie czasu świecenia ;)

Pzdr

Hey. zaczynam od małego projektu od czegoś trzeba się uczyć jak to mówią zrób dziś to czego innym się nie chce a jutro będziesz mógł robić to co inni nie mogą :-) a co do ziemi to akurat klasyczna uniwersalna mieszanka z marketu ale trafiła się bardzo fajna bo bardzo szybko przepuszcza wodę i nie tworzy długo utrzymującego się błota co wydaje mi się korzystne ponieważ trudno ją przelać i korzenie mają więcej powietrza.  opis flo/weg już poprawiłem. i dzięki wszystkim za doping :-D

pozdro

bart85   

właśnie miałem o tym napisać też, ale mnie ubiegłeś :) niestety ja miałem raz taki przypadek i to był pierwszy i ostatni raz kiedy kupiłem ziemię z marketu. 

Dzień 19, 

Moje maleństwo nie rośnie za szybko podejrzewam ze rodzaj światła nie sprzyja jej i mam z nią problem listki trochę żółkną a ten z przodu "wysechł" w kawałku, a nie wiem od czego to :(  

20161220_191904.jpg

Scooby-Doo miałeś rację mniej wody = lepiej i powoli zaczyna żyć:-) a idzie uzyskać tu więcej miejsca na zdj czy należy zmniejszać jakość zdjęć?

large.2017-02-05_19_04_37.jpg

Zmieniona doniczka trochę urosła mimo problemów i zastanawiam się czy ją trenować były ku temu początki i wiem ze ma to duży sens ale z racji ze to pierwsze drzewko to się zastanawiam

zasobnik   

wyciągło ją bo mało światła. Co do treningu to zglebuj ją trochę to powypuszcza może trochę odrostów! Daj więcej światła!

Ogólnie wygląda zdrowo. Tylko w tej donicy ten biały osad to co to?

Co do osadu nie mam pojęcia pewnie coś z wody... wstępny projekt był taki by nią przelecieć do okola donicy i dopiero pozwolić jej rosnąć do góry, ale z racji ze jest zima to ja za bardzo nie grzeje w mieszkaniu i może mieć troszkę małą temperaturę i planuje powoli drugi start i się zastanawiam czy dać sobie jedną pożarną CFL, HPS czy zainwestować w leda. Co bardziej skłaniam się w CFL i ledy ze względu na mały box.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.