Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl

Nie będzie upraw konopi leczniczych. "Walczę w tej chwili o życie ludzi"


weeed

Recommended Posts

Nie będzie legalizacji upraw konopi na potrzeby terapii - powiedział Piotr Liroy-Marzec z Kukiz'15, powołując się na rozmowę z Jarosławem Kaczyńskim. Poseł przygotował projekt ustawy o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i podkreślał, że preparaty z konopi indyjskich są bardzo pomocne m.in. w przypadku lekoopornej padaczki.

- Dzisiaj oficjalnie dowiedziałem się od pana JK i od pani minister, że w Polsce nie będzie żadnych upraw państwowych, że się na to nigdy nie zgodzą, że jest to narkotyk i że tylko kilka osób potrzebuje w Polsce tej pomocy, więc niech sobie po prostu ją ściągną z Zachodu. Takie jest oficjalne stanowisko - powiedział Liroy-Marzec.

Apel matki Z dramatycznym apelem wystąpiła jedna z matek chorych dzieci, u których konieczne jest stosowanie terapii z użyciem medycznej marihuany. - Nie chcę być w tym kraju przestępcą. Nikomu niczego złego nie zrobiłam. Jedyna moja wina jest taka, że walczę w tej chwili o życie ludzi, którzy nie mają nawet możliwości odejść od własnych łóżek - mówiła na konferencji Dorota Gudaniec, mama chorego na padaczkę lekooporną Maxa. - Z tego miejsca proszę, panie prezydencie, pani premier, panie Kaczyński, proszę mi poświęcić pięć minut swojego cennego czasu, zanim umrze kolejny pacjent, i wysłuchanie argumentów ludzi, a nie polityków i urzędników, którzy mają swoje interesy w tym, że karmią firmy farmaceutyczne ciężkimi milionami suwerena - zaapelowała Gudaniec. - Panie prezesie, ja, tak samo nie jak parę osób, panie prezesie, ale miliony chorych, umierających ludzi, czujemy się oszukani - zakończył Liroy-Marzec.

Zrodlo : tvn24

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+