Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Odmiana medyczna na lęki


Ese

Recommended Posts

Nie myl leków antydepresyjnych z nerwicowymi bo one maja inne działanie, nie pisałam o lekach antydepresyjnych. 

Lekarz rodzinny może przepisać leki przeciwnerwicowe, to nerwy maja wpływ na pojawienie się depresji i nie wymaga się wtedy wizyty u psychiatry chyba ze osoba potrzebuje i chce to jak najbardziej.

A odnośnie leczenia lekami antydepresyjnymi do nich jest potrzebna też terapia, dlatego może Twoja żona sobie nie radziła z problemem.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie pisałem o problemach i radzeniu sobie z nimi.  Wyraźnie pisałem o tym , że leki antydepresyjne - bo o nich tu mowa - robią przerażające spustoszenie w organiźmie - patrz skutki uboczne. Leki przeciwnerwicowe to chemicznie modyfikowane ekstrakty z ziół.

Jeżeli już , to proponuję susz konopi siewnych bogatych w CBD (obecnie jest sporo produktów dostępnych w całej Europie) lub herbaty z konopii siewnych , również bogate w CBD. Przy okazji oczyszczają organizm z toksyn , porawiają pracę jelit i układu pokarmowego i rzecz jasna poprawiają samopoczucie dając wewnętrzny spokój bez efektu otumanienia. 

Co do terapii - owszem - tylko weźmy pod uwagę jedną sprawę - każdy lekarz w PL ma podpisaną umowę z koncernem/firmą farmaceutyczną - bez przepisania leków z tego koncernu się nie obejdzie , niestety.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zrobiłeś off top ponieważ nikt prócz Ciebie nie wspomniał o lekach antydepresyjnych czyli psychotropach, a tylko lekach na nerwice, myślisz pojęcia.

Gdyby problem zniknął nie wymagało by się dalszego niszczenia sobie zdrowia lekami. Więc gdy problem z natury psychicznej nie jest rozwiązany żaden lek czy też palnie ganji nie pomoże, to ma wspomóc dojście do siebie a nie zniwelować chorobę, dlatego ludzie nie potrafią się leczyć sami, muszą mieć wsparcie z strony albo mentora albo lekarza.

Współczuje zażywania leków psychotropowych jakimi są antydepresanty powodują one nieodwracalne zmiany mózgu, nie zdecydowałabym się nigdy na taka kuracje wiedząc że pierw należy uciszyć nerwy, bo to one mają wpływ na całą kondycję umysłową.

Także leczenie nerwicy, depresji i leków zaczyna się od wyciszenia organizmu a nie faszerowania psychotropami, to w skrajnych wypadkach jak widać wasz taki był, dobrze że ostrzegasz innych przed negatywnym skutkiem leków, choć większość ludzi z tego forum jest tego świadoma.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie jest prawdą , że leczenie nerwicy zaczyna się od leków na "nerwicę" , bo nie ma czegoś takiego - nerwica jest zaczątkiem depresji - patrz depresja lekka - w zależności od przyczyny. Nie zawsze jednak występuje w lekkich stanach , czasem od razu w cięższych. I lekarz rodzinny nie przepisze żadnych leków na skołatane nerwy - ponieważ są one dostępne bez recepty - a doradzić jak brać można samemu sobie czytając ulotkę. Lekarz rodzinny nie jest psychologiem czy psychiatrą - i nie "opowie" nam co robić by poczuć się lepiej tylko da skierowanie do specjalisty. 

A propos antydepresantów/psychotropów , nie mówię o zmianach w mózgu - tylko o skutkach ubocznych - to dwie różne kwestie. Powiększanie naczyń krwionośnych , zatykanie żył - żylaki , podwyższone ciśnienie krwi do ciężkich chorób wewnętrznych włącznie. 

I nie pisz o NASZYCH przypadkach (moich i żony) - bo nie masz o nich pojęcia - piszę jak wyjść ze stanów początkowej depresji-nerwicy , bez udziału konowała który na siłę będzie wciskał chemię zamiast realnie pomóc. 

P.S. Wiem , że nie musimy się lubić - da się to odczuć bez pisania. Ale wypadało by szanować drugą osobę dającą realne argumenty. Ja mimo tego , że  również niespecjalnie się z Tobą zgadzam - nie neguję wszystkiego co napiszesz.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odnośnie nasion od CBD Crew ich nasiona są typowo medyczne, a dogląda to jedna z największych fundacji odnośnie medycznego zastosowania konopi w ziołolecznictwie. Cechują się niską zawartością psychoaktywnego THC na rzecz medycznego CBD, ale nie tylko wiele substancji wspomaga w trakcie leczenia się konopiami. Istotą jest by uprawa była prowadzona jak najbliżej natury czyli tylko uprawa organiczna, susz musi być najwyższej jakości. Produkty które są dostępne na ryku z marketingowym "CBD" zazwyczaj są tylko suplementami diety które nie wpływają znacznie na polepszenie zdrowia, dlatego tylko zaufane firmy w tym np.  Endoca ma produkty z czystym CBD którymi można się inhalować tutaj mój tutorial inhalacji kryształami CBD  Inhalacja Kryształami 98% CBD Endoca

Inhalacja wtedy ma sens całodobowo, czyli jako stymulant, najlepiej wykonywana w sesjach co kilka godzin. Dzięki niskiej zawartości THC odurzenie nie ma tak dużego wpływu na funkcjonowanie za dnia, ale wpływ medycznych substancji jest dostarczana stale, dlatego w takim stanie można zrobić całą kurację w miesiąc dwa a następnie należy zrobić sobie tak zwany detoks.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie napisałeś nic odnośnie wyjścia z stanu początkowego nerwicy, dlatego kręcisz w tym co piszesz.

Zdenerwowałeś się po tym gdy napisałam że zgadzam się z użytkownikiem Rower odnośnie wizyty u lekarza, masz z nim konflikt i obrażasz jego opinię mimo czasem słusznych wypowiedzi. Każdy na forum ma prawo wypowiedzi a czy ta wypowiedź jest merytorycznie mądra czy nie to wyciąga ją tylko czytelnik.

Kończę te dysputę z Tobą bo nie ma ona sensu, każdy ma swój rozum i każdy wyciąga wniosek sam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Aha czyli dalej nic z tego co napisałem nie trafia do Ciebie w związku z tym wyciągasz argument o panie Rowerze ? No OK , skoro nie ma się siły argumentu to trzeba przejść do argumentu siły. To , że zgadzasz się z tym użytkownikiem bardziej wynika z tego , że z góry nie zgadzasz się ze mną - bo on nic sensownego na tym forum jeszcze nie napisał.

 A porops wyjścia ze stanu początkowego depresji - napisałem dość obszernie i wyraźnie - jeżeli ktoś będzie chciał przeczytać dokładniej a nie pobieżnie to znajdzie co potrzeba. Odnośnie nerwów , ja się nie denerwuję takim rzeczami ;) - już nie te lata :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale zrobił sie dym ;D chodzę na terapie leczenia uzależnień wiec lekarz rodzinny tak jak mówi scooby gowno może to po 1 po 2 nikt nie zapytał czy byłem u lekarza tylko Amba zaczęłaś niepotrzebnie aferę razem z tym rowerem, bo może byłem u lekarza nie odpowiadają mi jego metody i leki nie przynoszą efektu dlatego zapytałem o bake medyczna zeby spróbować naturalnie bez chemii. Po 3 tyle szumu o marihuanie medycznej skoro tak super działa to czemu mam nie spróbować i po co mnie  odsyłasz do lekarza. Po 4 amba nie znam cie ale po tym temacie zauważyłem ze sie zajebiscie wymądrzasz, gadasz p mnie jakbyś mnie znała, zaatakowałas scoobiego bez powodu bo jakiś pajac pisze jakieś gowna  nic nie wnoszące prosiłem o nazwy odmian o nic więcej piszesz jakieś poerdoły o żabach i na siłe próbujesz zainteresować tym innych 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Ese - lekarze rodzinni w Polsce nie pomogą w tej kwestii jak i w wielu innych. Ktokolwiek miał do czynienia z "systemem opieki zdrowotnej" w Polsce ten doskonale wie. Znaleźć dobrego lekarza 1go kontaktu to jak szukanie jednorożców - wszyscy wiedzą , że istnieją tylko nikt ich nie widział. 

Jednak najbardziej zdumiewające jest ostatnio pojawiające się na tym forum rozdwojenie jaźni - pewna osoba powie Ci , że czekolada jest niezdrowa a później ta sama osoba będzie chciała Ci wcisnąć jej całą paletę tylko dlatego , że wydaje jej się , że wie lepiej.

No cóż bywa ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 14.11.2016 o 20:20, Ese napisał:

Siema jestem nowy na forum, interesuje mnie jaka odmiana medyczna pomaga na lęki i depresje i jak wyglada takie leczenie baką?

Siema. Dawno mnie nie bylo.

Nie chcialem tak namieszac, leki i depresja odrazu mysle "afektywna dwubiegunowa". To straszna choroba gdy przyjdzie "pierwsza fala" wzrok w podloge natlok mysli, palenie poteguje te leki i ludzie skacza z 10 pietra.Jak ktos postawi trafna diagnoze, wyjasni jak dziala choroba,a to jest czescia terapi to da sie funkcjonowac.Trzeba uprawiac sport,,rywalizacja, potrzebna pasja, hobby! Dobrze jak sie jest za cos odpowiedzialnym np Rodzina , jak ktos nie ma to zwierzaka :) 

Pomyslalem ze jestes kolejnym psycholem co sie zjara i sie targnie.

Jesli chodzi o odmiany medyczne to wszystkie takie sa!!! Kto zaprzeczy?:D

ps

Scooby to jak z tymi jednorozcami?:Facepalm:

Edytowane przez Rower85
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+