Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

cos dla znawcow nwo Monsanto i Bayer planują masową dystrybucje marihuany GMO


jojojoziomalos

Recommended Posts

Monsanto

Po miesiącach negocjacji, niemiecka firma Bayer ostatecznie przypieczętował umowę z Monsanto, zakupując giganta za 66 miliardów dolarów.

Zakup oznacza wiele rzeczy, ale żadne z nich nie są dobre dla konsumentów. Połączenie gigantów wzmacnia monopolizacje światowych zasobów żywności. Oznacza również więcej produktów zmodyfikowanych genetycznie (GMO) i środków chemicznych w produktach.

Monsanto zainteresowało się przemysłem marihuany

„Monsanto ma ścisłe relacje biznesowe ze Scotts Miracle-Gro, a Scotta Miracle-Gro próbuje przejąć przemysł marihuany” – oznajmia Big Buds Mag.

Scott Miracle-Gro chciał skapitalizować rozwijający się biznes marihuany w stanach (województwach), w których roślina ta została zalegalizowana. CEO firmy Jim Hagadorn, wyraził zamiar wydać nawet do 500 mln dolarów, aby w całości wykupić branże marihuany.

Scotta Miracle-Gro dokonał w ostatnim czasie kilka zakupów. Wykupili: General Hydroponics, Botanicare i Gavita.

Scotts Miracle-Gro zgłosiła chęć zakupu firm, które zajmują się hydroponicznymi składnikami odżywczymi, oświetleniem, glebą i innymi uprawami .

Koncern Bayer również pełni ważną rolę w planowanej monopolizacji rynku marihuany. Niemiecki koncern chemiczny robi interesy z GW Pharmaceuticals, firmą z Wielkiej Brytanii, która uprawia marihuanę i produkuje leki ze swoich związków i upraw.

Monsanto i Bayer planują masową dystrybucje marihuany GMO

Bayer sprzedaje niektóre z produktów GW Pharmaceuticals, w tym Sativex, kosztowny spray zrobiony z marihuany, który działa o wiele mniej efektywnie, niż wykonany z naturalnie uprawianej marihuany.

Zarówno Monsanto jak i Bayer mają na swoim koncie produkcje broni chemicznej, wykorzystywanej w działaniach wojennych. Te substancje znajdują się w toksycznych produktach, w tym: PCB, DDT, Agent Orange, Glifosat i w produktach GMO.

Michael Straumietis, założyciel i właściciel firmy zajmującej się hydroponicznymi składnikami odżywczymi – Advanced Nutrients, ciągle ostrzega przemysł marihuany przed Monsanto, przed Scotts Miracle-Gro i marihuanie GMO. Informuje o planach koncernów przejęcia całej branży.

„Bayer współpracuje z GW Pharmaceuticals, która uprawia własną zastrzeżoną genetycznie marihuanę. Jest to pewne, że  Monsanto i Bayer są zainteresowane stworzeniem GMO marihuany” – ostrzega Straumietis.

Obie korporacje Bayer i Monsanto, które są połączone w jeden koncern, dzielą się tajemniczymi planami produkcji zmodyfikowanej genetycznie marihuany.

George Soros próbuje zalegalizować marihuanę w Urugwaju

Co ma wspólnego George Soros z rynkiem marihuany?

Bardzo dużo.

Soros jest właścicielem 500,000 akcji korporacji Monsanto. Dlatego tam gdzie jest to możliwe wspomaga koncern w zdobyciu rynku marihuany. Prowadził kampanię o legalizację marihuany w Urugwaju. Po jej legalizacji wykupuje firmy zajmujące się rośliną. 

„Michael Straumietis mówi wprost, że w Ameryce Południowej Monsanto pracuje nad genetycznie zmodyfikowaną konopią, monopolizacją THC i innych kannabinoidów i terpenoidów”.

Właściciel Advanced Nutrients ostrzega, że jeśli biotechnologiczni giganci zaangażują się w branżę konopi, to zmonopolizują ją tak samo jak zawładnęli przemysłem nasion, przemysłem medycznym i przemysłem chemicznym.

„Te korporacje zmniejszyły różnorodność i dostępność nasion. Zmodyfikowały genetycznie uprawy roślin tak, aby rolnicy co roku musieli kupować nowe nasiona i stosować środki chemiczne, jak Roundup, aby je uprawiać. To samo zrobią z marihuaną GMO”– powiedział Straumietis.

Czy należy zalegalizować marihuanę?

 Tak, marihuana medyczna powinna być dostępna na receptę i przepisywana przez lekarzy. Wiele chorych potrzebuje tej naturalnej rośliny, aby normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

Nigdy nie powinniśmy się zgodzić, aby rynek tej wspaniałej rośliny został przejęty przez Monsanto i Bayern. Jeżeli tak się stanie, będzie to kolejny sukces koncernów, które monopolizując rynki, produkują chemiczne substytuty leczniczych produktów.

W takiej sytuacji chory nie będzie miał wyjścia. Będzie musiał stosować marihuanę GMO, która tak jak inne produkty GMO wywołuje nowotwory i inne choroby.

link orginalny: https://onalubi.pl/marihuana-medyczna/monsanto-i-bayer-planuja-masowa-dystrybucje-marihuany-gmo/

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny artykuł, odnośnie Polski to już w 2014 roku było spotkanie odnośnie importu marihuany z USA. W planach mają zalać rynek europejski zmodyfikowaną marihuaną tak aby NIE LECZYŁA, niektórych składników jeszcze nie odkryto, zatem ten koncern chce opatentować dany składnik i zmodyfikować roślinę. W 2015 roku uprzedzałam by "kolekcjonować" nasiona i poddawać im hibernacji, z racji tego iż nasiona będą modyfikowane, jest to pewne źródło od jednego z największych producentów nasion w Holandii znanego na całym świecie. Problem polega na tym ze rośliny nie można opatentować, za to składniki w niej istniejące tak, i od 2013 roku już w tym maczają paluchy.

Koncerny farmaceutyczne zrobią wszystko byś się nie wyleczył bądź wyleczyła, kontrolują już wszystko począwszy od gleby uprawianej po produkt finalny na talerzu. Schemat jest prosty.

Dajmy im chorą żywność, będą chorować, będą się leczyć sztucznymi lekami które wytwarzamy w prawdzie finalne ich zabiją lub wywołają szereg chorób związanym z zażywaniem tych leków, a to ma dobry wpływ na gospodarkę kraju gdyż takie coś jak emerytura,renta itd jest nie opłacalne dla żadnego państwa. Więc skrócenie wieku życia każdego człowieka jest na rękę każdego gó**o państwa które się sprzedało dla $$$ papierów.

Okrutne ale prawdziwe.

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze jest to że polska jest polem do testów najgorszych ich strategii. W Polsce polak polaka sprzedaje za ZŁOTÓWKI a złotówka na świecie jest śmieciowym pieniądzem. Stany będzie stać na to by przekupić pół rządu i jeszcze dwa pokolenia by zniszczyć całą gospodarkę i finalnie zniewolić już 90% społeczeństwa by pracowali dla 10% najbogatszych ludzi świata. Niestety ludzie są ślepi i idą jak bydło na ubój.

Nie będzie zdrowej żywności i całej reszty, mięso itd już w Polsce jest importowane a nasze eksportowane ale to głęboki temat.Jeżeli nie weźmie się sprawy w swoje ręce w tym uprawę swoich roślin warzyw, ziół,krzewów to czeka Nas niestety szybka śmierć. Nic co jest obecnie w sklepach dostępne nie jest zdrowe, nawet nać pietruszki nie ma witaminy C w sobie... 

Niestety niewiedza jest czasem lepsza, bo wiedza i świadomość doprowadzić potrafi do szaleństwa że ludzie są tak oślepieni. 

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+