Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

FirstGrow


FirstGrow21

Recommended Posts

Witam,

Ostrzegam debiut na forum :) Mam problem w piatek jedna z sadzonek opadla i podwinela listki :/ mamy pon. Pozostale dwie ida jak burza a ta stanela w miejscu. Tu moje pytanie co jej dolega i czy jest sens ja trzymac ? Podam pare szczegolow dodyczacych mojej uprawy. BOX 80x80x160 , Hps 250w , wentylacja 160m tylko wyciagajacy u gory boxa dodatkowo wiatrak mieszajacy powietrze w boxie , temperatura 20 - 29 stopni , nawilzacz powietrza wilgotnosc 50% do 70% nasiona dutch passion w ziemi od 15/10

2016-10-24_16_38_02.jpg

2016-10-24_16_37_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam dobrze żeś ostrzegł że to debiut hihi:D, a tak poważnie pierwszy ok chyba że za ciepło i się zaczyna zwijać albo się wyciąga listkami do światła dla mnie ok tylko wzmożyć obserwacje. Drugi genetyka albo dojechany za dużą temp.  albo zamałą wilg.  albo jedno i drugi bo się nie wykluczają. Podwyższ wilgotność nawet do 90 na kilka dni a będzie klimat jak w amazoni napewno im nie zaszkodzi w tym wieku. 250 w na takie maleństwa( nie są wstanie w tym wieku skonsumować takiej ilości światła ) jak wysoko masz lampe.

Patrząc na zdjęcia tak sobie myśle .

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedz :) Odleglosc lampy od szczytow to 30cm dodam jeszcze ze to jak teraz wyglada jeden z krzakow stalo sie kiedy rano nie dolalem wody do nawilzacza wrocilem z pracy i wlasnie tak wygladala... juz wrzucilem nowe do kielkowania. Jeszcze jedno pytanie co do wentylacji czy moze byc tak jak umnie tylko wyciagajacy u gory i maly wiatrak mieszajacy powietrze czy konieczny jest wentylator wdmuchujacy powietrze u dolu boxa ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No , mogła by być niższa....musisz szczególnie zwrócić na to uwagę przy podlewaniu - woda nie może być zimna - najlepiej odstana w temp. pokojowej. Wtedy korzenie nie dostaną szoku termicznego przy podlewaniu ;) I nie podlewaj odrazu po zgaszeniu lamp. Trening na AF lepiej odpuścić - tym bardziej jeżeli jest to Twój 1wszy Grow :) Masz box na 160 cm , więc nie ma przypału z wysokością.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pomyśl , skoro ziemia nagrzewa się do prawie 30st. ,to co będzie jak podlejesz wodą o temp. 10st. lub mniej ? Sam musisz wyczuć kiedy. W Twoim przypdku chyba lepiej by było przed zapaleniem lamp albo jakiś czas po zgaszeniu - nie od razu. Lepsza wentylacja do boxa powinna załatwić sprawę z temp. a jeżeli to nic nie da , musisz pomysleć nad nowym boxem albo oświetleniem :)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+