Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Pomocy, biała pajęczyna/wata, usychające szczyty


dzikii

Recommended Posts

Coś złego się dzieje z moimi pannami.Na drugim już krzaku, na łodygach i na pąkach niektórych znalazłem taką jakby pajęczynę/ watę białą. Co to jest ? Jak zaatakowana była łodyga, wszystko powyżej tej waty usycha...co robić ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.wymarzonyogrod.pl/pielegnacja-ogrodu/ochrona-roslin-szkodniki-i-choroby-roslin/plesn-na-ziemi-w-doniczce-z-kwiatami-co-jest-i-jak-zwalczac,14_3219.html

na ziemi tak to wyglądało, ale na gałęziach, kwiatach było bardziej skondensowane.to mogła być pleśń - mieszający komputerowy, brak wentylacji poza 2 komputerowymi wydmuchującymi plus wloty na dole.panel grzał mi się do około 50-60 stopni C.ciekawe czy diody świecily by lepiej przy chłodzeniu panela...no i ile diody przeżyją, jedną już wymieniłem.

a przędziorek co to ?

Link to comment
Share on other sites

ladowarka tel pewnie ma ze 4-5,5 V, wiatraki komputerowe  maja wydajnosc do 12V tak wiec jak ogarniesz taka ladowarke (pewnie alegro najszybciej) to bedzie spoko i temp bedzie CI latwiej ogarnac z czyms takim, od motoroli to moze byc jako mieszajacy, tylko ze te silne ladowarki sie grzeja, ja mam doratkowo wiatrak ktory wieje na wszystkie ladowarki zeby je troche schlodzic :)

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+