Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

4x ak47 xl, 66W PhytoLED


vomithh

Recommended Posts

Witam :)

Ostatnio strasznie się naciołem na palenie od lokalnych dostawców :P więc postanowiłem że nie ma nic lepszego jak swoje :)

Mój pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość (gl założony za namową misia :)

Dziś nasiona wyszły spod gleby więc poszły pod światło

Nasiona: ak 47 xl zambeza seeds
Oświetlenie: PhytoLED Quantum GX-100 Professional 66 W  
Fotoperiod 20/4
Ziemia sklepowa z castoramyt z perlitem
Donice ok 6l będą
Nawozy biohomus & Planton k
large.20160806_173223.jpg
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Widze termo/higro maretowe cos. Nie wiem jak inni lecz ja jestem sceptyczny do nich. Może temp jest w miare dobra lecz wilgotność ciągle ta sama.

To są auto czy sezon ??  Jeśli masz możliwość to szukaj lepszej ziemi, bądź zmieszaj ją z kokosem. Bardzo błotnista i ciężka wygląda.

Wprawdzie zaraz do docelowych i będą lecieć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To nawilżacz u mnie sie sprawdził podniósł z 40 do ponad 60 wilgotność. Jak wejdą docelowe donice będę musiał poprowadzić rurkę która dostarczy mgiełke do boxa ponieważ nie mam już na niego miejsca w boxie ani w szafie. A ziemia się taka wydaje w rzeczywistości jest lekka sprężysta z perlitem. Odmiany automatyczne :)

Edytowane przez vomith
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pamiętaj że przy prowadzeniu rurki z mgiełką do boksa rurka musi być skierowana do góry żeby skroplona para wracała spowrotem do nawilżacza bo będzie kapać w boksie na rośliny ;) (z własnego doświadczenia) co u mnie zaowocowało uszkodzeniem liści bądź wiecznym nawadnianiem donicy ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+