Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Siema co wy na to ?


legalize123

Recommended Posts

Chłopak przestań januszowac poczytaj i ogladnij nawet na YouTube filmy polecam Tobie z GH filmy np. Super Silver Haze gdzie masz czarne na białym jak wzrasta zawartość kwasów tetrahydrokanaibinowych w tej odmianie jeśli mnie pamięć nie myli to ta mocna sativ a w 28 dniu flo ma dopiero 1% THC. I dobrze że jestem wyrozumiały bo takie bajki to nie na tym forum bo płakać się chce jak się takie coś czyta z niewiedzy jaka posiadasz i do tego jeszcze jedno pytanie: - czy mama wie ze ćpiesz :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

>chłopak 
>przestań januszować
>czy mama wie że ćpiesz 
ayyy 
No ładnie nam się pan teoretyk przedstawił, ale twoje gimnazjum im. Jana Pawła II to w tamtą stronę --->

" kwasów tetrahydrokanaibinowych"
co ty dajesz

ps. miałem super silver haze w boxie i z jednej musiałem zrezygnować przed okazaniem płci bo nie było już miejsca, nie było co z nią zrobić to ściąłem, ususzyłem i susz z rośliny już na tym etapie był stosunkowo mocny także twoje forum.teoretyk.pl tam--->

Edytowane przez Pawlacz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

22 godziny temu, Pawlacz napisał:

>chłopak 
>przestań januszować
>czy mama wie że ćpiesz 
ayyy 
No ładnie nam się pan teoretyk przedstawił, ale twoje gimnazjum im. Jana Pawła II to w tamtą stronę --->

" kwasów tetrahydrokanaibinowych"
co ty dajesz

ps. miałem super silver haze w boxie i z jednej musiałem zrezygnować przed okazaniem płci bo nie było już miejsca, nie było co z nią zrobić to ściąłem, ususzyłem i susz z rośliny już na tym etapie był stosunkowo mocny także twoje forum.teoretyk.pl tam--->

No tak nie będę się już udzielał w tym wątku bo jak chodziłem do szkoły to gimnazjum nie było a studia to chyba zły kierunek wybrałem:Facepalm: ale ciiiiiisza z mojej strony osobisty ban ;) ttp...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+