Skocz do zawartości
thc-thc

grower

duża opłata za prąd


Ali1980

Recommended Posts

po co tobie ta farelka? az tak zimno masz? wystarczy ze nie bedzie spadac temperatura do tych 17 stopni w nocy bo raczej jak swieci lampa to nie trzeba wlanczac tej fareli?

właśnie o to chodzi że boxa moge mieć tylko w piwnicy a tam jest zimno nawet latem w te gorączki i w nocy spada do 16 a jak świeci lampa to jest 22 stopnie tylko a to troche mało musze coś wymyślić z tym boxem bo bez sensu płacić za tą farelke i się narażać,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wg mnie nie masz powodow do obaw, grunt to zawsze odpowiadac pewnie, cos w tylu "tak wiem dokupilsmy ost mocny domowy komputer" albo ze mieszka z nami siostra z malym dzieckiem teraz i dogrzewamy dom farelką; nie wiem. W sumie to chodzi o to zeby widzieli ze wiesz ze zuzywasz wiecej i jest tam jakis tego powod. Do ciaglego extra zużycia na poziomie 800-900 W nie ma spiny jesli masz ze 3 pokoje w domu.
Poprobuj z innym dogrzewaniem bo ta farelka nabija najmocniej.
l.o.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gdybyś ogrzewał piecem gazowym całe pomieszczenie to wydatek byłby podobny do tego co masz teraz albo nawet mniejszy, a nie byłoby tego na rachunku. A i co2 coś by poszło w górę. Pozdro

tak chciałem zrobic na początku ale zmieniłem na farelke juz te niecale 3 tygodnie przepękam a na nastepny grow wymysle cos innego obłoże namiot styropianem lub coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wg mnie nie masz powodow do obaw, grunt to zawsze odpowiadac pewnie, cos w tylu "tak wiem dokupilsmy ost mocny domowy komputer" albo ze mieszka z nami siostra z malym dzieckiem teraz i dogrzewamy dom farelką; nie wiem. W sumie to chodzi o to zeby widzieli ze wiesz ze zuzywasz wiecej i jest tam jakis tego powod. Do ciaglego extra zużycia na poziomie 800-900 W nie ma spiny jesli masz ze 3 pokoje w domu.

Poprobuj z innym dogrzewaniem bo ta farelka nabija najmocniej.

l.o.

to jest duży dom jednorodzinny więc jak najbardziej jest takie zurzycie realne ale już więcej farelki nie będe używał zamias tego lepiej dołożyc watów do hps ;-)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+