Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uprawa konopi off-top | zadaj dowolne pytanie na temat uprawy


szalonyszaleniec

Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

W ziemi z kompostownika masa robali :

 

Mała szczypawica ?!

1 cm larwa koloru białego , biega jak stonoga , ma nogi.

czerwony pajączek ,

czerwony pajączek ver.2

Nie ma zdjęć bo uciekły w głąb ziemi.

Co mi wdupiło kiełkujące nasiona ? Skorupki ino zostały lub kawałek kiełka.Co prawda przelałem je i dlatego też może zgniły ale chciałbym wykluczyć te robactwo.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Witam 

Zbudowalem boxa o wymiarach 36x46x60 a w zasadzie jest to przerobiona stara szafka. W srodku oswietlenie 6 lamp CFL o lacznej mocy okolo 120 wat wloty pasywne 3 sztuki u dolu wyciag dziura srednica 80mm z wentylatorem komputerowym 80x80 u gory po stronie przeciwnej zanim cokolwiek tam bede uprawial postanowilem zrobic test na "sucho" zalaczylem wszystkie lampy plus wentylator wyciagajacy i temperatura w boxie jest 33 stopnie moje pytanie jest takie czy po dolozeniu jeszcze jednego wyciagajacego wentylatora sytuacja ulegnie poprawie?

Edytowane przez Konopljanka
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, Miś napisał:

Sprawdź :) ,temperaturę mierzysz w cieniu?

Nie bardzo skumałem. Temperatura mierzona w boxie przy zalaczonym oswietleniu i jednym wentylatorze wyciagajacym sam box znajduje sie w domu ( do boxa nie dociera slonce) gdzie temperatura przy aktualnej porze roku jest w przedziale 25 do 30 stopni .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Konopljanka napisał:

Nie bardzo skumałem. Temperatura mierzona w boxie przy zalaczonym oswietleniu i jednym wentylatorze wyciagajacym sam box znajduje sie w domu ( do boxa nie dociera slonce) gdzie temperatura przy aktualnej porze roku jest w przedziale 25 do 30 stopni .

Nie spinaj się, te 33 stopnie to teoretycznie ponad normę, ale przy takiej pogodzie to norma i większość walczy z temperaturą o tej porze roku, i uwierz mi, że te kilka stopni więcej nie będzie przeszkadzało aż tak i roślina będzie rosła. A wraz z ochłodzeniem to i temperatura w boxie się zmiejszy. Więc możesz działać. Chyba, że jesteś perfekcjonistą to sobie wsadź klimę do pomieszczenia gdzie stoi pudło i będzie książkowo. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+