Skocz do zawartości
thc-thc

darmowe nasiona marihuany

Usychająca roślina


Recommended Posts

Zrobiłem nowe fotki. Wysychanie liści przeniosło się (albo już było tylko nie zauważyłem) na pozostałe odmiany roślin więc topping nie ma nic z tym wspólnego. Pomimo tego ,że wcześniej pisałem, że temperatura w okolicy 30 stopni to wydaje mi się, że mogło być więcej... no nie monitoruje tego codziennie. Czy tak może wyglądać przegrzanie czy to jednak brak jakiegoś nawozu ? Profilaktycznie spryskałem dzisiaj liście BoomBoob'em i podlałem mieszanką ORGATREX i BACTREX

 

gallery_43180_1690_188793.jpg

 

gallery_43180_1690_180163.jpg

 

gallery_43180_1690_63753.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiedziałbym braki magnezu. Sprawdź jak najszybciej ph, może być za niskie, w takim przypadku magnez leci jako pierwszy (przy coś około 5,2). Magnez to główny składnik chlorofilu- w przypadku jego braku pojawia się to co u ciebie, a mianowicie zielone żyłki, ale przestrzeń między blaknie.

 

Pokaż też liście dwóch roślin obok, bo na tym pierwszym zdjęciu wygląda jakbyś miał przędziorki, albo jakieś inne świństwo. Nie masz rajtuzy na wlocie?

 

Edit. A, nieważne, to przez hps taki efekt, chyba zaczyna je brać to samo co tego ananasa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeden z moich automatów tez wskazywał podobne objawy. Tez na Biotabsach. Ja zwqlilem to na to, że lampę miałem za nisko. Z resztą kilka roślin mi popaliLO właśnie w górnych rejonach i wywnioskowalem ze to wina lampy. Ledy wisiały dosłownie kilka cm ponad szczytami. Lampę podniosłem, dorzuciłem dolomitu i dobrze podlalem z zestawem biotabs w dawce producenta i wydaje mi się ze te objawy znikły, ale szczyty zostały popalone.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+