Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zamienie na Growbox(Komputer Stacjonarny)


maciek14x

Recommended Posts

@Maciek

 

Wejdź na OLX. tam masz od zajebu i ciut ciut growboxów używanych za śmieszne geldy.

 

Często ogłasza się ziomek z Braniewa, który sam produkuje namioty i to nawet dobrej jakości . Wiem bo kilku znajomych już od niego brało i sobie chwalą, twierdząc ,że są nawet lepsze a przede wszystkim tańsze i można u niego wybrać dowolną opcję oraz masz możliwość umiejscowienia wszystkich otworów, etc. tam gdzie Ty chcesz a nie jak w przypadku gotowców z grow shopów. Za 350 pln kupisz u niego już namiot 1x1x1,8. Także znajdź podobny namiot w takiej cenie a postawię skrzynkę dobrego wina hehe.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja powiem tak ze odradzam te grow boxy od tego kolesia z Braniewa koleś bez zasad zwykly sciemniacz czekalem na boxa ponad miesiąc okazało się wielkim bublem ten box zwykła folia obszyta cienkim materiałem ale decyzja należny do was najlepiej kupowac jak juz cos sprawdzonych producentow pozdrowienia dla wszystkich Growerow

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+