Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kiedy zasadzić?


ERROR 404

Recommended Posts

Witam. Posiadam pomieszczenie do użytku blisko domu, gdzie dochodzi dużo słońca przez brak połowy dachu, natomiast nie jest ani ocieplane, ani ogrzewane i tu rodzi się moje pytanie, czy owe pomieszczenie nadaje się na uprawę moich roślinek i kiedy mogę je zasadzić? Maleństwa jakie posiadam są feminizowane. Pozdrawiam.  :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

i wcześniej tylko można sobie spieprzyć sadzonki, wielu było co sadziło wcześniej, nie przemyśleli że przymrozki spowolnią lub całkowicie zabiją sadzonki....

a ja powiem cos od siebie jako iz outdoor zaczalem w tamtym roku w lutym haha

 

Rosliny byly przysypane sniegiem i nakryte mrozem daly rade ale skarlaly zebralem jakies 35g z sezona po takich przejsciach i nie polecam!!! koniec kwietnia po przymrozkach mozna startowac ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja powiem cos od siebie jako iz outdoor zaczalem w tamtym roku w lutym haha

 

Rosliny byly przysypane sniegiem i nakryte mrozem daly rade ale skarlaly zebralem jakies 35g z sezona po takich przejsciach i nie polecam!!! koniec kwietnia po przymrozkach mozna startowac ;)

No tu raczej nie byłyby nakryte śniegiem bo na dach mam zamiar dać szybę w razie intensywnych opadów  ^_^ Tylko właśnie są jeszcze przymrozki  :(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+