Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pomoc w rozpoczęciu uprawy


andrzej4444

Recommended Posts

Odpakales lampę ? Jaka jest temperatura przy minimalnej wentylacji , jak duży masz pokój? bo jam mam w piwnicy i ciekaw jestem ile hps podnosi temperaturę
Ja uzywalem olejowego i mieszak ustawiony na grzejnik i trzymał temperaturę. Wkanczal się co jakiś czas na 15 min. Zależy na jakim biegu.

Tyle ze ja w boxie trzymałem grzejnik .

przy tym gazowym będziesz musiał wietrzyć i sporo gazu idzie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odpakales lampę ? Jaka jest temperatura przy minimalnej wentylacji , jak duży masz pokój?

Ja uzywalem olejowego i mieszak ustawiony na grzejnik i trzymal temperature. Wkanczal się co jakiś czas na 15 min. Zalezy na jakim biegu

 

nie odpalałem jeszcze. testy na dniach. to jest dom drewniany w którym nikt nie mieszka ja sie nim opiekuje i mam możliwość to coś chce zrobic tylko problem z tą temp. nie wiem czy robić ten box czy normalnie w tym pokoju działać? a jesli ogarnę temp i lampy powiesze centralnie nad rośinami bez boksa to swiatło nie bedzie uciekac? nie bedzie to przeszkadzało roślinom i nie bedzie im zabierało energii?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a jak byś do boxa wrzucił takie grzejniki i skręcił wentylacje do minimum i w dodatku odwrócił ( wylot na dole ) , podłączył to do termoregulatora rt2 czy coś lepszego to może by i te sezonówki poszły. lampy na pewno te 10 stopni podgrzeją a może i więcej.

daj znać jak przetestujesz warunki bo mamy podobne warunki a na lampy to z 2 tygodnie musze poczekac

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie nie tak dawno tez byłem świeży w temacie indoor. Ja złożyłem boxa odpaliłem i wtedy dopiero robiłem przeróbki tego co trzeba było. Szczerze polecam normalne odmiany bo wybaczaja błędy i maja lepsza strukturę szczytów. Drwal z tego forum ma świetnie zaadaptowane pomieszczenie tez możesz tak spróbować.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+