Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Advanced Nutriens


Adi83

Recommended Posts

Witam koledzy :) otóż mam pytanko odnośnie nawozów advanced nutriens mam taki zestawik iguana grow i bloom ,nirvana ,b-52,voodo juice jeśli ktoś miał styczność z tymi nawozami bardzo proszę o pomoc jak tego używać i kiedy ja mam taki oo plan B-52 będę stosował na całym vegu i od 3 tyg do 6 tyg kwitnienia nirvane od 3 tyg do 6 tyg kwitnienie i tu mam pytanie bo jedni piszą ze powinno się ją stosować cały czas na vegu i kwitnięciu a na butelce pisze że od 3 do 6 tyg kwitnienia ,iguanę będę stosował cały czas a voodo juice co 3 tygodnie albo 2 tygodnie na vegu i 2 tygodnie na kwitnięciu  :D pomocy koledzy liczę że się ktoś wypownie co się zna na tych nawozach i podsumuję mój plan czy jest dobry dodam że będę robił OG LA Affie(afgan boombay kush :)  od DNA GENETICS a one podobno lubią dużo nawozów   POZDRO KOLEDZY :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj juz masz pomoc :)

co do iguany to lap linka

http://www.advancednutrients.com/secret-menu/iguana-juice/

Vodoo Juice 1 do 2 tygodnia 2ml/1litr

B52 od 3 do 6 tygodnia 2ml/1litr

Nirvana 3-6tygodnia po 2ml/litr

Jednak obserwuj rosliny bo rosliny moga roznie reagowac bys mogl pozniej dobrac dawke.Ja nirvane stosowal bym na przemian z b-52 czyli jak podlejesz nirwana plus nawozy to kolejne po wodzie bedzie nawozy plus b-52.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+