Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ulubiony tytoń do lola


Drwal

Recommended Posts

Też długo kręciłem z tym tytoniem, fajny jest też tytoń firmy mac baren, chociaż czasami przeszkadza zbyt mocny smak tytoniu, a raczej jabłka czy winogrona, zależy jaki smak kupi się, przez który schodzi na daleki plan smak tematu. Obecnie nie truję się tytoniem, kręcę z miętą :) Lolek pali się jak trzeba, a ja unikam nikotyny i innych świństw z tytoniu. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Drwal - Casablanca nie jest zła , ale po kilkunastu dniach robi się jałowa i bez smaku tzn. smak jest ale nie ma nic wspólnego z tym co było :)

 

Bezkonkurencyjny jest tylko jeden: Golden Virginia

 

@metalfan - owszem to wiadoma sprawa , że najlepsze jest palenie/spożywanie samego sortu. Ale co zrobić jak sortu jest stosunkowo mało ? Kupić Golden Virginia i dodawać ciut do lola :) Lepiej tak niż z fifki ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scooby nie chodzi mi, aby palić czystego, tylko po prostu używać innej rośliny, niż tytoń, podobno damiana też dobrze spisuje się jako wypełniacz. 

I nie dlatego, że mało jest tematu, nigdy na to nie narzekałem, ale jednak wolę lolki z 1/2 lub tylko 1/4 wypełniacza, bo spliff przynajmniej dobrze pali się, nawet jeśli jest trochę bardziej wilgotny topek. :) Z czyściochami często miałem problem, że skręciłem bez wyczucia za mocno zbijając, a później ciężko było zaciągnąć się. 

 

Kiedyś jeszcze kręciłem z żółtych Drumów. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+