Skocz do zawartości
thc-thc

darmowe nasiona marihuany

GrowBox - plany i realizacja, fotorelacja, budowa led.


BoXowni

Recommended Posts

Witam,

 

Jestem nowy na forum i od dłuższego czasu czytam wszystkie tematy związane z budową growboxa, jak i prowadzeniem go. Tak też postanowiłem że można spróbować coś swojego zrobić. Oszczędzać na growboxsie też nie zamierzam i złożyć jak najlepszy panel led samemu, bo wiadomo dużo większą z tego satysfakcja niż kupić gotowca, a z tego co czytałem tez jednak lepiej samemu to zrobić z najlepszych ledów.

 

Ten temat ma służyć od zera budową growboxa i panelu led, więc wszystko też tutaj będzie opisywane, z aktualna fotorelacją.

 

Ogólne plany są takie:

 

1. Kupić gotowy namiot i wybór jest pomiędzy dwoma:

/admin - link wygasł/

a między

/admin - link wygasł/

 

i tutaj do was pierwsze pytanie do bardziej doświadczonych, który będzie lepszy ?

 

x

2. Budowa odpowiedniego panelu led.x

- Pierwotnie panel ma wystarczać na growbox o wymiarach 80x80x160h

 

I przeglądając strone /admin - link wygasł/  natrafiłem na bardzo ciekawą propozycje ledów połączonych w 10w, i podaje tutaj link prosze o informacje co o nich sądzicie.
link: /admin - link wygasł/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sam grow ma stać w pomieszczeniu gdzie raczej jest stała chłodna temperatura. Więc wybór pada na biały.

Tylko teraz tak skoro mam 80x80x160 zamówić to jeszcze jest problem oświetlenia, czyli jakie dobrać ledy i które, te co w temacie głównym dałem sa dobrą popozycją?

I zrobił bym to na radiatorze aluminiowym:

A6023-192x50x500mm

 myślę że miejsca jak i możliwości chłodzące wystarczą, a co wy o tym sądzicie. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+