Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Curring a worki próżniowe

Zajebango

Recommended Posts

Jestem po zbiorach i wysuszeniu tematu i wsadzeniu go do słoja na miesiąc, przez pierwsze 2tyg mam zamiar otwierać na godzinę potrzesajac przy tym, a potem chciałbym załadować to do worków próżniowych ale takich na ubrania co odsysa się powietrze odkurzaczem, to dobry pomysł?

Tak jak upewnisz sie że materiał nie ma już w sobie wilgoći to jak najbardziej. Na samym końcu zostaw staff w słoiku na 2 dni i zobacz czy nie zniera sie woda na ściankach  oraz dotknij topy czy nie zrobiły sie miekkie. Ale po 2 tygodniach curringowania nie powinno byc takiej opcji ;) Pozdro

Przez pierwszy tydzień słój otwiera się jak najczęściej, kolejne tygodnie można zmniejszać.

Godzina dziennie w zupełności wystarczy. Przy częstym otwieraniu slojów staff za szybko wyschnie i cały curring w pizdu

Godzina dziennie w zupełności wystarczy. Przy częstym otwieraniu slojów staff za szybko wyschnie i cały curring w pizdu

Wsadzilem to po 6 dniach, zdaje mi sie ze temat nie byl do konca przesuszony, ale dlatego ze mam problem gdzie to wszystko dokladnie przesuszyc najpierw przez 3 dni na firance wisialo, lecz wystapily niespodziewane komplikacje i musialo to zniknac, wsadzilem na 2-3dni do torby papierowej, pietrami, bo nie jest tego mało, a teraz siedzi wszystko w sloikach po 3/4 w kazdym, duzy wplyw bedzie mialo na to jesli wsadzilem je za wczesnie?szczyty sa lekko kruszliwe bez mlynka sie nie ukreci, lodygi nie lamia sie z trzaskiem

Spoko loko topy powinny byc  lekko kruche jak wsadzasz do słoja jak otwierasz go na 2 dzien i sa dalej kruche to najpawdopodomniej zostaly za bardzoo wysuszone a jak otwierasz i sa miekkie to zmaczy ze mialy w sobie troszke wilgoci i curring moze dobrze przebiegac. otwierasz 1 tydzien na godzine a pozniej tylko na 1o min 2 razy dziennie az topy juz beda idealnie wysuszone.

• Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+