Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kilka porad i wskazówek ! Nowy Box ! Co sądzicie ?


MrSmokeWeed

Recommended Posts

Przy 100W pewnie nie,ale na taki box HPS 300W to minimum sporo poczytałem zanim podjąłem decyzje, lubię też nowości i ostatecznie zdecydowałem się na ledy ;)

W przyszłości jak wynajmę cały kwadrat mam w planie drugi setup identyczny może ciut większy tylko że hps i polecę na dwa boxy, wtedy sam stwierdze jak jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema.

Widze ze pakujesz chajs  :D  to zeby bylo troche lepiej bez uszczerbku na portwelu, zamiast "tt silent" wez "td silent" oryginalny w tej samej cenie, bardziej cichy (patrzac  na specyfikacje) a i tak szumi  :Facepalm:.  Mieszcajacy masz glosny, przyda Ci sie regulator obrotow i ledy tez szumia.Czy dasz rade spac przy wiecznym szszszszszyyyy! ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.

Trzeba inwestować w sprzęt zawsze grubo lecę obojętnie co robię :D dzięki za cenną uwagę - obczajałem właśnie też tego "td silent" i faktycznie wypada troszkę lepiej. Tych dwóch rzeczy akurat jeszcze nie zamówiłem więc nic straconego, a powiedz mi czy miałeś styczność z tymi sprzętami,testowałeś je ? Może znasz coś bardziej cichego w tej cenie ? Mieszający ma dwie prędkości, na "jedynce" bardzo go słychać ? bo rozumiem że ten regulator to żeby z dwójki zmniejszyć ? Każde szyyyy trzeba zminimalizować do minimum najwyżej tłumik zapodam ale też nie należe do osób którę muszą mieć zupełną ciszę gdy idą w kimę,prawie zawszę leci tv lub muzyczka gdy idę spać więc nie sądzę że będzie to jakiś duży problem;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czesc.

Mam td silent i jest on naprawde zaskakujaco cichy, tylko ze powietrze przed i za nim robi szum.

Mieszajacy taki jak wkleiles robi chalas nie tylko powietrzem ale i silnikiem. Mozesz zmniejszyc obroty regulatorem na pierwszym biegu ale ponizej 80% zaczyna buczec i lapie rezonans, mam taki ustawiony na przedmuch.

Pisales cos ze masz szafe to napewno ciszej bedzie niz u mnie w namiocie :D

Moze ktos poleci cichy sprawdzony mieszajacy? bo sam sie bujam z bublem i nie pomoge zetelnie z doborem.

 

.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szafa na początku miała być ale ostatecznie padło na HomeBoxaQ80, kilka postów wyżej wszytko jest. Generalnie tutaj dużych zmian nie będzie panel zamówiony i cała reszta prawie też jedyne co mam rozkminę to czy lecieć na AutoPoty jak napisałem wyżej czy dać np 9 szt AirPot  https://www.growplace.pl/pl/p/Doniczka-oddychajaca-Air-Pots-10-L/1277 :D

TD Silent zamówiony a z mieszającym jeszcze się wstrzymam może ktoś poleci coś godnego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema.

Z atoPotami nie pracowalem, ale o air pots moge napisac ze nie mam czasu ich podlewac.

Trzeba lac powoli, odczekac i znowu ... zeby pozywka rozeszla sie po calym medium, bokami wycieka.

Polecam 11l  normalne doniczki, te gotowe profesjonalne gleby sa "przewiewne",korzenie maja caly czas powietrze i nie ma co sobie zycia komplikowac :)

Bedzie fotorelacja?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+