Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Trasa międzynarodowa


fotel10

Recommended Posts

Witam. Wyruszam za 4 dni w trasę międzynarodową plandeką po europie.
"Zapaliłem" sobie małe ilości w ostatni piątek a ostatnio ponad miesiąc temu też może z 3 buszki. Mam pytanie czy mogę się obawiać jakiś testów np. na krew, ślinę czy mocz?
Z tego co wiem (tetrahydrokannabinolu) się nie pozbędę ale podczas jakiejkolwiek kontroli nie jest on do wykrycia.
 
Czyli głównie mogę się -chyba? obawiać testu na mocz - czy jeżeli ten z apteki wyjdzie negatywnie to drogówki również ? Słyszałem że najbardziej rygorystycznie podchodzą do testów niemcy ale w innych krajach również mogę się tego spodziewać ? Jeżeli mi wykryją "metabolity" to mogę mieć z tego jakieś konsekwencje nawet po tygodniu ?
 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O ile się nie mylę to testy są w stanie wykazać obecność THC do 2 tyg, od zapalenia, ale może ktoś jeszcze się wypowie. Znalazłem jeszcze coś takiego może Ci pomoże : http://www.hightimes.com/read/remains-jay-how-long-does-pot-stay-your-system a w innym artykule podają że:

 Marijuana:

2 days to 11 weeks

Cocaine:
1 to 4 days Heroin: 2 to 4 days

Alcohol:
6 to 24 hours (so just don’t be hammered while taking the test)

PCP:
3 days to 2 weeks

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miałem kiedyś chorą jazdę ze śledczymi. Dupneli mnie jak jechałem furą z ziomeczkiem. Za nic zatrzymali przetrzepali furę w wzdłuż i wszerz przetrzepali nas i zaprosili mnie na tył swojej gabloty.

Powiedzieli że chcą zrobić testy na trzeźwość i narko.. 

Na trzeźwość nie robili ale zrobili narko na śline..

Jeden pies czytał instrukcje obsługi a drugi wykonywał polecenia (powinien chociaż jakiegoś psiego chrupka za posłuszeństwo dostać a tu nic)  :laugh:

Dodam że w południe z ziomeczkami jaraliśmy a wieczorem nas dupneli.

Trzeba było odczekać 9min i 30sek. na wynik w tym czasie miliony pytań świecenie latarką w oczy itp. Ogólne rycie beretu.

Ale nic nie wykryło na szczęście. Nie wiem czy to ich błąd czy mój czy test był na zawartość czegoś innego? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ogólnie z tego co czytałem i mi mówili test na mocz (thc) wykrywa 2 tyg nawet do 2 miesiecy. Trochę nie chce mi się wierzyć ale jak kto woli. Pewnie dużo zależy od przemiany/metabolizmu :)

Nigdy przerwy 2 tyg nie miałem a co dopiero 2 miechy.

Kiedyś test na mocz zrobiłem ( dla beki) miała wyjść jedna kreska czerwona na (tak) wyszły dwie bordowe :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gdzieś kiedyś ... że 7 do 24 godzin test na ślinę ale czy to prawda... bez paniki kolego, jak nie będziesz wyglądał na upalonego to nikt Ci testów nie będzie robił :)

Po teście na ślinę muszą to potwierdzić badaniem moczu w szpitalu i tam masz do wyboru albo się wysikasz albo pobiorą krew. 

 

Tym bardziej że nie jesteś stałym palaczem to bardzo szybko się oczyścisz, zwykłe oczyszczanie organizmu naturalnymi sposobami powinno sprawić że śladu nie będzie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak nie będziesz zkopcony w tej gablocie siedział to możesz śmiało cisnąć..

Ja akurat nie miałem robionych na mocz, jednak ogólnie cała ta akcja była 'niezgodna z prawem' bo ani nic u mnie nie znaleźli, u ziomka też i tak samo w samochodzie. Zatrzymanie odbyło się bez powodu.. Nic na mnie nie znaleźli więc puścili wolno  :big-joint:

Jakbyś spowodował jakiś wypadek czy coś to wtedy narkotesty mogliby zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+