Skocz do zawartości
thc-thc

grower

haze13,full moon {nirvana} centralseedbank.pl


krawat

Recommended Posts

19 czerwca wziąłeś się za kiełkowanie sezonówek? Jak wyżej powodzenia i dużo słońca aż do Bożego Narodzenia! :big-joint:  

 

 

dobrze dobrze  ja już się obeznałem  i pisałem z  profesjonalnym growerem,,,i jest wszystko ok:)

 

Pochwal się co ci ten profeszynal grołer powiedział  :D

 

EDIT
Hahahahaha Smaku wyobraziłem sobie to. 

Lecę na pełnym czilu przez las patrze a tam 20 krzaczorów nakrytych czarnymi plandekami.

Pewnie by to mnie nie zaciekawiło i poszedł bym dalej..  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Aha.  :Facepalm:

Ale tu nie chodzi o idealne warunki.

Poczytaj ile czasu potrzebuje Haze na dojście w naszym klimacie na Out.

Nie dopadnie jesienny zimny wiatr? To działke na Ibizie masz czy ogrodzoną murem i fosą do tego z zadaszeniem i ogrzewaniem (to już by raczej pod Indoora podchodziło :laugh: ? 

Dalej nie powiedziałeś co ten profeszynal doradził. Z chęcią poczytam może za rok wszyscy Haze wysiejemy na out.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

taa dzieje sie jakis leszek wpadł, zabrał nasionka pogonił koledze i kupil dwójke od dilla z ulicy. pozdro krawat growerze od siedmiu boleści.

no chyba, ze zobacze UP'a z roślinami metrowymi(bo przeciez tak miały rosnąć i dochodzić) to zwróce honor i przeproszę, ale jak narazie zostaje przy wyżej wymienionej opinii :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+