Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com thc-thc.com

Ziemia na outdoor


Rossenberger

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Chciałbym wystartować z moim pierwszym w życiu outdoorem który jest również pierwszą w życiu uprawą MJ. Do tej pory przeglądałem forum, głównie relacje indoor i po prostu uczyłem się więc mogę powiedzieć, że jestem w jakimś stopniu wtajemniczony ale jak wiadomo wiedza a praktyka to dwie różne sprawy ;) Pod wpływem impulsu zamówiłem 4 pestki automatycznie kwitnące. Wiem, że to mało ale chciałbym po prostu liznąć trochę praktyki, poznać roślinę bliżej. Nie liczę na jakieś wielkie plony - wszystko mnie zadowoli. Mam już spota, dzisiaj wykopałem dołki (około 10L) które są aktualnie puste. Zauważyłem, że ludzie często używają ziemi spod pokrzyw lub uniwersalnej kwiatowej, do warzyw. Sam osobiście miałem zamiar użyć ziemi spod pokrzyw i zakupić biobizz trypack oudoor. Pestki dostane najpewniej we wtorek więc jeszcze trochę czasu mam. Teraz dwa pytania:

1) Co sądzicie o ziemi BIOBIZZ ALL MIX na outdoor? Czy opłaca się ja kupić, rezygnując z trypacka? Ziemia jest nawieziona, pewnie trzeba by było kupić nawóz na kwitnienie. Jeśli tak to polecicie jakiś?

2) Pestki dostane we wtorek, czy w niedziele mógłbym je wkopać już na spota? Będą rosły na parapecie w domu przez parę dni ponieważ nie mam żadnej lampy. 

 

Będę wdzięczny za każdą radę. Pozdrawiam  :zen:

Link to comment
Share on other sites

Siema

 

1. Dobra ziemia to podstawa. Jak masz kasę na tą ziemię na Out to śmiało zamawiaj.  Co do nawozów poczytaj i sam dobierz wg. własnych potrzeb. Jest wiele renomowanych marek tj. Canna, Hesi, BioTabs, Advanced Nutries... itp.

 

2. Moim zdaniem możesz od razu po wykiełkowaniu na spota dać. 

 

Powodzonka i dużo słońca !

:laugh:

Link to comment
Share on other sites

W takim razie zamawiam BIOBIZZ ALL MIX zobaczymy jak to będzie ;). Tylko teraz kwestia nawozów. Na stronie growshopu, czyli pewnie też producenta jest napisane: 

- nie wymaga stosowania nawozów jednakże można ich użyć w celu zwiększenia plonów, stąd wyciagnąłem wniosek, że kupie tylko jakiś dobry nawóz na kwitnienie. To wystarczy czy na wzrost by się coś przydało? Z Ziemią BIOBIZZA chyba mogę stosować nawozy np. Advanced Nutries? To chyba nie ma znaczenia ale jednak wolę zapytać :D

Pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

Jak bierzesz glebę Biobizz to brał bym nawozy też Biobizz. Przy ALL MIX nie musisz stosować teoretycznie nawozów, ale ja bym trochę chociaż im dawał. Jak chcesz porady co dokupić to napisz ile chcesz wydać coś skompletujemy.

Link to comment
Share on other sites

Do tego bym jeszcze dał mikoryzę jakąś i powinno być idealnie.

Jak będziesz kupował zapytaj czy gratisowo nie sypną Ci chociaż z 5-7g Myco Madness (jakieś większe opakowanie mają otwarte więc nie powinno być problemu).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+