Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Centralseedbank rozdaje pestki


Gość Centralseedbank.pl

Recommended Posts

Gość Centralseedbank.pl

witam kolega mi polecił te forum ma juz staz  tu 5letni  razem w tym roku uprawiamy  namowil  mnie zebym tez sprubował wziasc udział w konkursie  ale to  dlatego ze  nie ma kompletu  zebranego  .znam zasady konkursu  wiem ze regulaminowo nie powiniennem pisac  ale mamy miejsca na chodowle i wywiaze sie z umowy Centralseedbank.pl  wiem ze sklep decyduje i moze  zakceptowac  post  inaczej nie wezmie adresu...

Zapoznałem się z zasadami.

Po  otrzymaniu paczki należy w temacie wkleić zdjęcie zawartości.

Co dwa tygodnie umieszczać w temacie zdjęcie z postępów .

Każde zdjęcie z karteczką  Centralseedbank.pl

Witam.

Na tą chwile zapiszemy cie na listę rezerwową jak nie zbierzemy kompletu to jedna paczka będzie dla ciebie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki wielkie za możliwość przetestowania nowych genów, nie miałem jeszcze pesteczek od Nirvany więc jestem ciekaw jak się spiszą.

Boje się tylko czy te haze dadzą radę dojść, może lepszym posunięciem będzie zamiana na jakieś auto??

Dane do wysyłki poszły.

 

Ciekawe, że tak mało osób się tylko zgłosiło, ale ich strata. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

słuchaj widzę ze mało uprawialiście roślinki a chyba out wogule znikomą wiedze macie  to po co będziecie siać jak wam nie dojdzie??? a mi na 100 procent dojdzie  nawet jak w lipcu wysieje  .... poczytajcie jeszcze ale nie amatorów  którzy czekają do września z flo z zbiorem jak pleśnieje w październiku powodzenia....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+