Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Mutant. Pewnie GMO :D


Sasquatch

Recommended Posts

Witam ponownie.

Obiecane fociszcze.

Stan ogólny wygląda na stabilny. Stożek wzrostu rośnie ładnie jedynie te pierwsze liście powykręcane. 

Nawozy od Advanced Nutries czekają. Hobbyst lvl.

A i jeszcze małe sprostowanie roślinka to nie C'99 auto tylko Hollands Hope sezonówka. Pomyliłem dołki :D 

Automaty powoli zaczynają kwitnąć chociaż są małe (ale dużo większe od sezonówek). 

W tle widać kawałek muru obronnego przed  :rabbit: 

:trawka: 

 

gallery_42427_1236_407756.jpg

 

gallery_42427_1236_1429194.jpg

 

EDIT: Zapomniałem dodać, że mija jej jakoś 25 dzień 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W nocy padał deszcz więc trzeba czekać z zapodaniem papu. 

Muszę nazwać jakoś moją roślinkę bo jest to moja perełka. Na tym spocie mam 3 HH z tym że ta powykręcana jest największa druga jest trochę mniejsza ale całkiem zdrowa i ładna a trzecia to ta co ja zając zwinął w blete.

A zając siedzi i zawija w bletki jak świstak w sreberka.

:rabbit:

Te wykręcone liście przyblokowały boczne odrosty i zasłoniły im światło przez co są strasznie małe :D

W miejsce tej zjedzonej za jakiś czas pójdą ze dwa albo trzy automaty bo dołek jest na prawdę spory ok 40 może 50 litrów.

Muszę iść znaleźć jeszcze jednego zajebistego spota i jeszcze pare automatów dokupić. Strasznie ciężko u mnie  z dobrymi spotami .

Na jednym coś mi zjadło 3 z 5 gratisowych AK regularów. Muszę się wybrać na dniach bo powinny się określić dwie pozostałe o ile jeszcze żyją :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+