Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AK47 Auto Femi | Mix Femi


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

No więc czas na up,

 

35 dzień flo, a 73 dzień życia

 

Coś tam porosło mimo pogoda była totalnie z dupy... słońca może od ostanieto upa były ze 2 dni.

 

1

 

2

 

3

 

5

 
To norma, ze jeszcze puszczają małe :) ?
 

4

 
I ku mojemu zmarwtwieniu pojawiła się pleśń...
 

plesn2

 

plesn

 
Starałem się wszystko dokładnie obejrzeć oraz usunać wszelką pleść jaka się napatczyła, jedna straciła topa, druga połowę głównego, kolejna kilka odrostów. Wydaję mi się, że ciołem nawet z zapasem ale mam nadzieję, że dzięki temu nie pojawi sie ponownie.
Przez tą operację chcąc nie chcąc pozyskałem sample - oczywiście mowa o temacie bez pleśni.
Podeschnie sobie i sprawdzimy jak ze smakiem,
 
Pozdro
ZN

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No coś tam bedzie... wiadomo ze z outa nasze palenie jest wiele bardziej lisciaste no ale co zrobisz :) dobrze jest chociaz bedzie na kilka lolków ;p

 

dzejson sledz moja relke indoor to wkleja na dniach fote krzaka ktoremu w czerwcu obciolem glowny szczyt a teraz reszta to miazge robi i zobaczysz jakie ma topy liscia prawie wcale jak na auto :) Sory kolego ze w twojej relce Offa pizgam a i tak cos tam poprobuujesz zawsze swoje lepsze niz moczarki z ulicy :) Pozdr

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ej z tym urywaniem du*y to był taki żarcik - liczyłem na jakiś ciekawy komentarz :puff:

 

45 dzień flo, a 83 dzień życia

 

Generalnie pleśń dalej się pojawia więc tnę kolejne topy - szkoda bo widać, że jeszcze coś tam puchną,

Rośliny przez te zabiegi wyglądają tak sobie więc zdjęć ich już nie będzie, ale jeszcze trochę szyszek na nich wisi.

 

Jako, że koszę to wrzucę jedną plonów - jakieś 15g mokrego

Trichotomy mleczne, sporadyczne bursztyny.

 

IMG 20150725 172041

 

 

Za tydzień jadnę ostatni raz i ścinam wszystko - nie dam pleści zajać więcej mojego palonka

 

Pozdro

ZN

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Last one

01/08/2015 poszła kosa :harvest:
52 dzień flo i 90 dzień życia,

potem przez kilka dni zbiory schły,


1




Pozwole sobie na małe podsumowanie,

Zaczynając bardzo liczyłem na 10g z rośliny - w sumie zebrałem 30g

Czy się zawiodłem ? Absolutnie nie :) wiele się nauczyłem, doświadczenie zdobyte może być już tylko lepiej,

susz

Generalnie przesuszyłem zbiory, z tego akurat jestem najmniej zadowolony - da sie to jakoś naprawić ? Czytałem o plasterkach jabłek, skórkach cytryny i innych cudach wkładanych na 24h do słoika.
Dacie jakieś dobre rady ?

 
Tak wiec tegoroczny out uznaję za zakończony,
Na 100% będą kolejne - dotarł też LED więc może zawiązać się jakiś in :excellent: ,
:blant:
Pozdro
Zupełnienikt

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+