Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Potrzebna rada. :)

Recommended Posts

Witam, mam maly problem, otoz.. mam 5 dniowe 2x quick one, oto zdjecia.  Jedna jak widac rosnie w miare ok ale zas ta druga nie rosnie prawie wcale.. w dodatku zauwazylem, ze ma zolte listki tu moje pytanie, dlaczego? ;> Temp w boxie wynosi 26 st. C Gleba - Ziemia uniwersalna zmieszana z dolomitem ( 1 lyzka stolowa na litr ziemi )

Podlewam woda kupna Słowianka.   

gallery_42646_1142_17354.jpg

gallery_42646_1142_3311.jpg

Dlatego kolego że tak jak nawet trawnik nie podlewa się w dzień gdy słońce nagrzeje trawę to tak samo i tu, roślina jest nagrzana a ty na nią lejesz wodę. Nie lej po tak małej roślinie tylko dookoła oraz z samego rana. Pozdro

1. zła gleba

2. woda mineralna

3. jaka wilgotność w boxie ?

4. wrzuć zdjęcie całego boxa w środku jak stoją roślinki pod lampą

5. lanie na roślinę (jak kolega wyżej już wspomniał)

Coś ta ziemia dziwny kolor ma (może to przez aparat), nie powinna być czarniejsza??

Czym wyłożony jest box (jak folia aluminiowa to polecam zmienić bo hot spoty się robią)??

Zbytnio się w boxach nie orientuje ale czy lampa nie jest zbyt nisko??

Ziema jest brazowa dlatego, ze jest po bokach wysuszona od lamp, lampy sa ponad 10 cm od szczytu. Temp. przy szczytach wynosi 25- 26 st. C. Na tym samym poziomie wije wiatraczek. Co do wigotnosci.. pomyslalem nad nawilzaczem powietrza na usb. Jak ceny sie maja, moze ktos wie? I gdzie takowy mozna kupic? :) Nie chodzi o sklep internetowy. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+