Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Big Bang Autoflowering


Recommended Posts

Aha, rozumiem :) Nie miałem jeszcze u siebie tej odmiany a jeżeli tak mówią to spoko :) ja czekam często aż wyssie z liści kolor i zostaną prawie same żółte (z doświadczenia u mnie na outcie wtedy sie lepią najbardziej i są cięższe ) niż te co zbiore wczesniej ;p ale kazdy robi jak chce wiadomo :) ja sie wolę uczyć na błędach a potem je eliminować w nastepnych outach ;-)

pozdro i powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i udało się zakończyć chociaż jedną uprawę... Kolega został ścięty 13.07. Nie wiem ile czasu miał ale będzie ponad 3 miesiące.

Ściąłem troszkę przed czasem, gdyż zauważyłem że topek od dołu zaczynał pleśnieć, a jako że pogoda ma być nieciekawa poszedł pod kose

Zapach ma troszkę dziwny, jak by lekarstwa albo trochę jak kocie siki :P Może te medyczne tak mają?

Mam nadzieję że po wysuszeniu i słoikowaniu aromacik się zmieni. Około weekendu jak podeschnie postaram się napisać ile tego wyszło...

 

20150713 215510

20150713 215501

20150713 213942

20150713 213934

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

suszenie trwa już 5 dni. Łodygi ładnie się łamią tylko przy małych bobkach. Wilgotność niestety prawie 70% temperatura 19-20stopni. Czy nie zaszkodzi jej taka wilgotność? Może po prostu dłużej suszyć. Planowałem 7 dni ale może przeciągnąć do 10-12 dni? Wysypałem już ryż w środku i dałem pochłaniacz wilgoci taki do auta... Za dużo to nie pomogło

 

 Z wiatraków, przytopowych i małych bobków dzisiaj robię masełko :) A jutro ciasteczka do niedzielnej kawki :D Około 40-50g suszu

 

DSCN3341

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam ponownie. Daje małe podsumowanie. Suchych topów wyszło około 17g. Do tego 200g masełka z którego wyszło 26 ciasteczek :D

Po jednym ciasteczku jest ciekawie, a po dwóch nie chce się nawet chodzić :)

Bakanko troszkę liściaste ale i tak jest super. Smaczek inny niż to co paliłem do tej pory. Ciekawe co będzie po słoikowaniu :)

 

DSCN3345

DSCN3342

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+