Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Big Bang Autoflowering


Recommended Posts

A oto ostatnia z trzech Big Bang od GHS. Dwie wcześniejsze były moim pierwszym tworem, na którym robiłem setup boxa :)

Ogólnie oba krzaki nie zakwitły. W tym momencie wywaliłem je na out, gdyż szkoda mi było prądu :) Wszystkie liście które miała prawie odpadły ale nowe z topa rosną i nawet wyglądają jak by chciały kwitnąć.

Ostatnia która widnieje na zdjęciach została przeniesiona do PCBox z żarówką philips tornado 24W. Do dnia 15 wyglądała jak sadzonka ale po zapodaniu biobizz trypack odżyła. Nie zakładam tego postu jako growlog, Pragnę tylko zebrać opinie co myślicie.... Jest szansa że chociaż ostatnia da jakiś plon??

 

 

Link to comment
Share on other sites

Więcej tych żarówek :)

ale ona daje rade... pięterka wychodzą jeden za drugim. W sumie myślałem po tym co pisałeś, że szybko będzie do wywalenia... Jak narazie nic nie zmieniam. Jak coś przerzucę do dużego boxa. Czekam aż puści włosy. To powinno być już ale jako że stała trochę w miejscu na początku to daje jej parę dni więcej

 

 

tak wygląda teraz:

 

DSCN3013

DSCN3012

DSCN3011

DSCN3010

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mały UP zapomnianego big banga. Kolega ma około 60 dni. Od około 15 dni jest na dworze. Pogoda niestety nie dopisywała ale jak na automat 60-cio dniowy to i tak dziwne że stoi :)

Od poniedziałku zapowiadają po 30 stopni tak więc może coś zacznie się dziać. Tak jak pisałem wcześniej ucieszę się nawet jak będzie chociaż 1g :D

 

60 dni

60 dni

60 dni

 

Link to comment
Share on other sites

Nie. Ona tak pożółkła jak ją tam wsadziłem i teraz już nie żółknie.... Kwitnie ale bardzo powoli. Wydaje mi się że doskwiera jej trochę brak słońca. Następnym razem wezmę próbkę ziemi i zmierzę co tam jest :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+