Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uprawa - pierwszy raz


DonOmar

Recommended Posts

po 1 - to nie interes tylko hobby. jak chcesz robic z tego interes to nie szukaj tu pomocy bo nie taki jest cel tego forum.  po 2 - jak chcesz zwiekszyc temp to wyjmij ta zwykla zarowke z boxa i wsadz ja w jakas metalowa puszke z ktorej zrob "przedsionek" dla wlotu powietrza do boxa.    czyli zeby poowietrze zanim wleci do boxa musialo przeleciec przez ta puszke,  po 3 - roslina ewidentnie sie wyciaga z braku swiatla. obniz mozliwie nisko te swietlowki i szybko inwestuj w wiecej 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam jednak chyba zainwestuje w tą lampę, bo temperatura mnie troche niepokoi, poszukałem żarówkę jedynie Hps 150w, a chciałbym wraz z kablem byle tylko podłączyć i wszystko, a nie się bawić z żarówką, zrobiłem także otwór u góry szafy na powietrze, nie wiem czy to starczy ale na prawde mam ograniczony fundusz mam jedynie 21 lat :) narazie nigdzie nie pracuje, a co do tego że napisałem że to drogi interes, nie miałem tego na myśli robie to z przyjemności, na jamajce znalazłem tylko żarówkę za 94 zł, może mi ktoś z allegro wybrać taką lampę? na prawde nie znam się na elektryce, a chciałbym nie żarówke a lampe wraz z przewodami, może być używana jakaś do 150zł

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+