Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Uprawa - pierwszy raz

DonOmar

Recommended Posts

Witam, uprawiam konopie po raz pierwszy, jest już dość ładna naczytałem się wiele informacji co i jak robić by był ładny krzew, jedynie co mnie niepokoi to, mała temperatura w szafie bo w niej trzymam mj, jest to około 20 stopni nie poniżej, nie mam funduszy po prostu by kupować jakieś dodatki itd. szafę obłożyłem folią odbijającą światło, nie ma żadnego przewiewu w sensie wentylatora, zostawiłem jedynie małą szczeline by powietrze przepływało, roślinka ma się dobrze i jest już dość duża, posiadam khali mist, mam kilka pojemników z wodą w szafie by była odpowiednia wilgotność nie mam zadnych urządzen do mierzenia ph itd, może ktoś coś doradzi jak możliwie powiększyć tą temperature w szafie, chyba że taka wystarczy w szafie mam trzy świetlówki, jedną zwykłą żarówke i dwie energoszczędne 40stke i 86 chyba. Jutro zapodam zdjęcie mojej mj

a zrobiłem teraz, a szafy nie zmierzyłem nie mogłem poszukać miary ale w przybliżeniu szerokość to 50-70  wysokość 150-160       a mój khali mist rośnie do 80cm tak przynajmniej było napisane 

Admin: fotki wrzucaj do galerii forum lub jako załącznik, linki zewnętrzne będą kasowane.

gallery_42598_1081_97467.jpg

gallery_42598_1081_144903.jpg

Pisałem że nie mam funduszy, chętnie bym wydał ale po prostu nie moge bo mam jakieś tam wydatki, a ile taka lampa kosztuje? i ile prądu żre? może zdecydowałbym się poźniej za jakiś tydzień o ile miałbym kasę na taką lampę, a dzień siedemnasty od wykiełkowania

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+