Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wymiary do boxa


Harnaś

Recommended Posts

Tylko jest właśnie lipa z wysokością u mnie bo jedyne 50cm to jak dojdzie doniczka i lampa to na roślinkę z 30 max zostanie
Zastanawiam się nad wycięciem dziur w podłodze boxa na doniczki i kawałek dołu bym dobudował i w boxie by było 50cm na roślinki ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie mam materiałów właśnie ;P gdybym mógł to bym od razu robił 100x100x150 :P ale myślę że coś koło czerwca takiego zmajstruje

@edit

FullSizeRender (1)

Drzwi i dół zrobiony, jak zakupie doniczki to wytnę na nie otwory ;P między podłogą boxa a ziemią jest z 15-20cm więc doniczka się powinna zmieścić 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak HPS to 70W wiekszy bedzie palil przy takiej wentylacji a jesli i tak bedziesz mial piekarnik to szyba lub coltube albo zostaje CFL musisz teraz jeszcze odliczyc z 30cm na lampe i odleglosc od szczytow itp i zrozumiesz gdzie tkwia bledy a tak gruba decha cerkulacji nie zapewni a drewno to najlepszy izolator wiec chyba wiesz?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To dołożę więcej wiatraków jak będą komplikacje :P co to za problem dziurę nawiercić i wiatraczek ogarnąć ;) I zamierzałem hpsa 100 wrzucić 
4244683_4_644x461_lampy-sodowe-hps-wls-u
Mniej więcej takiego to mi zajmie z podwieszeniem z 10cm bo odbłyśnik duży nie jest a reszta poza boxem będzie no i odległość z 10-15cm od roślinek dam i zobaczymy jak to będzie ;P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+