Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Kiełki prawie zdechły...

Castio

Recommended Posts

Witam. Mam roślinkę u sąsiada. Kiełkowanie bez żadnego problemu (11 dni do 2 cm kiełki (2 nasionka na 4) urosły. Te drugie 2 jeden 1.5 cm drugi 0.5 cm.

Włożyłem dwa do doniczek już, lecz mój po*****y sąsiad postawił to nad kaloryferem i prawie uschło.. czy da się to jeszcze uratować ? Dolałem wody aby gleba była wilgotna. 

Wiem, wiem zdj, ale aparat nie łapie.. Powiedzmy, że z grubości 2 mm zrobiło się 1. 

11 dni do 2cm kiełka??? U mnie po 24h w wodzie, 24h na ligninie, 72h pod lampą wybiły z ziemi na 2 cm O.o

Zapewnij temu szczęściu dużą wilgotność otoczenia, ok 80-90% ale na KRÓTKO (tzn 1 dzień może trochę dłużej) spore szanse, że odżyje.

Wysechł pęd tak?? próbuj ratować wodą, jak po 1-2 dniach nie odbije to do wyrzucenia. nie raz zapomniałem o kiełkach - przesuszyło się i w większości razy nic już się nie dało zrobić. Ale mimo wszystko życzę powodzenia!

Połowa tej niteczki. Pół licząc od nasionka jest git. Postanowiłem odciąć połowę. Nie wiem czy dobrze zrobiłem, w razie czego kupie nowe nasionko.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+