Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pomocy


TheGreenMachine

Recommended Posts

Witam to jest 35-36 dzien do 30 i przepieknie wysztko sie pieknie rozwijalo lecz gdy nagle zrobila sie o drobine wieksza to zaczely sie problemy walczuylem z tym 6 i wnioskuje ze to przez oswietlenie (300W Led) i troche ja podjaralo i moze i z nie dobru niektórych  mineralow , pisze aby sie upewnic  i take bo moze kto ma jakis inny  pomysl o co chodzi , co zroobi z zeschnietymi koncówkami i co mniej wiecej poczac bo nie mam zielonego (hehe) pojecie co robi , z gory dzieki Growowicze :Dpost-42407-0-65035500-1427129144_thumb.jpost-42407-0-92305900-1427129132_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to tu jest problem ziemia ktorej uzyles ma w pip nawozow spokojnie ze 3-4tyg mogles leciec na samej wodzie teraz lepiej mocno ja przelac i poozniej podlewac sama woda i po ok 10 dniach zaczac podawac nawozy zaczynajac od polowy dawki zalecanej.Jesli to nie automaty to roslina sie jeszcze wylize jesli to auto to bedzie bieda.Za duza ilosc soli odlozyla sie w glebie i zblokowala rosline widac braki potasu magnezu i wapnia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to tu jest problem ziemia ktorej uzyles ma w pip nawozow spokojnie ze 3-4tyg mogles leciec na samej wodzie teraz lepiej mocno ja przelac i poozniej podlewac sama woda i po ok 10 dniach zaczac podawac nawozy zaczynajac od polowy dawki zalecanej.Jesli to nie automaty to roslina sie jeszcze wylize jesli to auto to bedzie bieda.Za duza ilosc soli odlozyla sie w glebie i zblokowala rosline widac braki potasu magnezu i wapnia.

 

No no niestety to automaty ,lecialem z guidem ze strony canna ,przelewalem ja ostatnio i teraz nie wiem . Myslisz ze dodanie potasu ,magnezu i wapnia a takze obciecie chorych lisci cos da ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nic nie da lanie jej jeszcze nawozow tylko pogorszysz cana profesional z plusem jest bardzo mocno nawozona i nawozy same uwalniaja sie z czasem.jesli je nawet postawisz jakos na nogi to i tak plon bedzie marny.

 

Podwiesilem lampe wyzej ,zaczelo odyzwac i wyglada o polowe lepiej , sprobuje z tymi mineralami ktore podales dla pewnosc,pozdro z fartem  :trawka:

stary rob flusha wstaw  do brodzika/.wanny i przelej przez donice minimum 10l wody tylko lej tak zeby nie wyplukac ziemi narazie na 2/.3 tygodnie powinienes odstawic nawozy az roslinka sie wylize;) jakis tam blant moze z tego jeszcze wyjdzie;) pozdro

 

no juz rano wiecej wody polalem , i podwiesilem lampe wyzej i zaczelem spryskiwac woda , i jest o polowe lepiej , nawozy juz od tygodnia odstwione :planty: , cos sie robi lepiej , z fartem mordo :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nic nie lej na razie przez kilka dni zadnych mineralow czy nawozow ku**a mac nadgorliwosc gorsza od faszyzmu!Sama woda przez tydzien dwa i pozniej stopniowonawozy ledwo ja postawis to znowu popalisz lub zblokujesz na amen!Po jakiego grzyba prosisz o pomoc jak nadal przesz do przodu z chorymi ambicjami naj lepiej juz je wytnij i spal!

 

Chill ya ass out man , pisales ze nawozow nie lac , stwierdzilem  jak powiedziales ze brak jej tych mineralow to warto jej troche ich dostarczyc ,robi sie lepiej ,odzyla ,trzeba czeka :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam kolege co na tej samej ziemi trzyma automaty do drugiego tygodnia flo nie stosuje zadnych nawozow na weg dopiero pozniej na flo i zaczyna od bloma od 4 tyg flo bostery i dodatki do kwitnienia w postaci nawozow magnezowych.Pokaz koncowe efekty jestem bardzo ciekawy jak ja wyprowadzisz :peace:

 

No coz ,trzymajmy kciuki ,jak cos wyjdzie to dodam ,dzieny wielkie za pomoc ,3maj sie :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+