Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

35x35x38cm wentylatorki


nadyushka

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim. Czytałam, że jeśli chodzi o dobór wentylatorów to każdy przypadek jest ewentualny a ja kompletnie się już w tym pogubiłam :/ Potrzebuje dobrać wentylatory do boxa 35x35x38cm, 3xphillips tornado 32W. Box zrobiony z drewna o grubości 5 mm. Dodatkowo stojoący w szafce o wys. 39cm. Pomożecie mi dobrać ciche wentylatorki do 150zł za sztuke? Z ewentualną możliwością doczepienia tłumika gdyby okazał się za głośny. Pozdrawiam wszystkich i dziękuje z góry.

Link to comment
Share on other sites

Kanałowy będzie

a ) hałasował

b )  jak na moje- przerost formy nad treścią przy takim mikroboxie

 

Co do komputerowych: wyżynarka, dziura na wlocie, dziura na wylocie, z jednej strony nakręcasz wiatrak tak, żeby zasysał, z drugiej żeby wyciągał. Przy czym na wlocie może się okazać zbędny- to musisz sprawdzić. Wiatraczki można albo kupić albo wykręcić ze starego kompa/zasilacza. Jeżeli zależy Ci na ciszy- ważne, żeby miał regulację obrotów (taki osobny kabelek z pokrętełkiem).

Co do podłączenia- bierzesz adapter na 12V, ucinasz kabel, wyciągasz rdzeń na wierzch łączysz kabelki z potraktowanymi analogicznie kabelkami od wiatraczka, izolujesz taśmą i gotowe.

 

Tak z ciekawości- co Ty chcesz hodować przy tak małej wysokości? Tzn jaką odmianę.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za instrukcje :) Chce kupić lowrydera http://www.seedbay.pl/mobile.php?71,auto-lowryder-2-feminizowane-(seedbay)

Kupiłam już siateczke do treningu ;) Chciałam dać większą powierzchnie na lepszy trening ale wyszło mi, że musiałabym dołożyć z 3000 lumenów więcej. Obecnie przy tych świetlówkach mam koło 6500 lum. Nie wiem o jakiej mocy powinny być te wentylatorki dlatego prosiłabym o kontkretne modele ze sklepów internetowych ;)

i o jakiej średnicy przy tej kubaturze

 

Link to comment
Share on other sites

Ja się nie znam, ja mam duży box ;)

Ale wydaje mi się, że na wlot można dać mały taki 8x8cm, w boxie dać taki sam mieszający, a na wylocie wstawić więszy 12x12cm.

Poszukaj na allegro użytkownika _AAB_ oni mają masę rozmaitego chłodzenia, a nie chce mi się przeglądać miliona ich aukcji w poszukiwaniu wentylatora dysponującego regulacją obrotów. Zadzwoń, powiedz, że zależy Ci na wentylatorach z regulacja obrotów i które to aukcje.

Oprócz adaptera możesz wiatraczki podłączyć po prostu do byle jakiego słabiutkiego, stareńkiego zasilacza komputerowego.

Link to comment
Share on other sites

Tu masz link do kalkulatora http://trawka.org/kalkulator/  Poza tym to bez sensu obliczać kalkulatorem... Zbyt dużo zmiennych.

Wentylacje dobiera się pod moc lampy, ale przy takim projekcie to wstawiasz max dwa dobrej jakości wentylatory komputerowe jak kolega wyżej radzi.

 

Pod komputerowe będzie ciężko z zapachem, ale takie małe roślinki dużo nie śmierdzą i domowej roboty filtr powinien dać radę.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+