Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Laik - growbox


dasza

Recommended Posts

Witam!

 

Mam do Was koledzy i koleżanki parę pytań na temat uprawy indoor, a więc zaczynamy będę posiadaczką gotowego growboxa 40x40x100cm, a plan jest taki, aby trzymać w nim auto femi. Z tego co zdążyłam się wtajemniczyć w ten temat donice 6-7l wystarczą. 

-ile mogę wpakować roślin do takiego boxa? 

-jaka żarowka/świetlówka będzie najlepsza? (cena nie gra zbyt dużej roli, do 200zł)
-jaki wentylator? 

-jaki filtr?

-światło 20/24? 

 

Pozdrawiam i bądźcie wyrozumiali, wszędzie gdzie szukam informacji na ten temat, niestety są różniące od siebie. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Możecie polecić jakąś konkretną świetlówkę? Bo tych hps 150W jst w cholere,a jak wiadomo, nie wszystkie są takie same co do jakości. Odżywki chciałabym używać czyste bez żadnej chemii ponoć BioTabs sprawuję się idealnie, tylko pytanie,który bo jest ich mega dużo. Co do wentylatorów i filtrów ludzie to, że Wy mi napiszecie taki i taki, to ja dalej jestem zielona, wpisuje u wujka google, ale co strona to inne, dajcie sensowną pomoc każdy kiedyś zaczynał. :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Żadnej świetlówki tylko HPS - ELEKTRONICZNY ZESTAW OŚWIETLENIOWY 150W PHILIPS SON-T PIA + STUCCO 80%

BioTabsy są idealne, nie przejmujesz się pH ani EC, same tabsy nie starczą musisz mieć cały zestaw - BIOTABS ZESTAW STARTOWY

FILTR WĘGLOWY CAN LITE FI 100/125MM 150-165M3/H

WENT. KANAŁOWY ADVANCED-STAR ECO-DUCT FI 100MM 150M3/H 15W

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sadziłam w poprzednim roku out, ale niestety w moim regionie byly burze i powodzie i wszystko poszlo... mialam big devil xxl, kalashnikova, blueberry, shaman, easy plant xxl i chyba cos jeszcze ogolnie bylo ich 9, wszystko ładnie wykiełkowało, zanim wylądowało na spocie było w domu na parapecie. Jakieś tam pojęcie mam raczej znikome, co do indoor to zadnego pojęcia nie mam, myślałam nad mazarauto lub blackberry auto co myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+