Skocz do zawartości
thc-thc

grower

growbox z kartonu i lampy akwariowe


młody12M

Recommended Posts

a rób tam młody sobie jak chcesz nawet na zwykłej zarówce nawet w kartonie . Zjarasz chałupe wydasz siano na pestki na marne zjebiesz wszystko po całości to sie wtedy nauczysz i zechce ci sie doczytac , z takim podejściem ziomek to najlepiej wykiełkuj i odrazu zjaraj.Nie spinaj sie i wez sie za lekcje joł.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie chce sie jak sie pali. Tacy z Was pomocni forumowicze, a w rozmowę nie chcą z laikiem wejść. Chciałem konsultacji, żeby się nauczyć tak jak i Was kiedyś nauczono. Siedzicie na tych forach i tylko linki kopiujecie. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i pomożcie innym w bezpośredniej rozmowie. Ja pi****e nerdy, istnieję jeszcze coś takiego jak dialog, a nie tylko kopiuj wklej. Czytać czytam i tak, ale no chcę otrzymać też szybką rzetelną odpowiedź na drobne pytania. Dobra nie chcecie pomóc to poszukam pomocy gdzie indziej. Będę polecał Wasze forum! ;)

Co tym ludziom do glowy przychodzi.. Box z kartonu, chaupe chcesz zjarac? ;p

 

Widzisz różne głupie sugestie idzie w internetach wyczytać :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bez nerwów, niestety bez przeczytania podstawowego poradnika to nic nie zrobisz. 

Aby uprawiać musisz mieć growbox na pewno nie z kartonu oraz lampę HPS. 

Gdybyś chwilę poczytał i przeglądał fotorelacje nie zadawał byś takich głupich pytań. 

 

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+