Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Growbox hps 400W autoflowering feminizowane


jasio102

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość masakrator

To jakis mit ze nie mozna sadzic wiele roslin w 1 doniczce , mozesz sadzic w jednej doniczce ile zechcesz  jesli jest na tyle duza  , ale tak by sie nie zaslanialy - po bokach , nie sadzic w jednej doniczce roznych odmian bo moze byc ciezko , nie sadzic w jednej doniczce jak chcesz przesadzac je pozniej , nie sadzic regularnych nasion  w jednej , bo meskie trzeba wyciac i pozniej korzen gnije .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@masakrator-I tu się podpisuję w 100%ach.Często mi się zdażało w przeszłości sadzic kilka roślin w jednej donicy.Problem zdażył sie tylko raz , gdy wsadziłem dwie inne odmiany.Rośliny inaczej reagowaly na nawozy.Jeśli chodzi o jedna odmiane to jak najbardziej.W szczególności auto.
Zwroćcie uwagę jak jest na oucie.W sensie w krajach gdzie Konopia rośnie naturalnie.Roślina przy roślinie i problemu z tym nie ma.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja Wam piszę, zróbcie testa... Nie piszę że nie wolno a że słabiej rosną, co kto zrobi to jego sprawa :) 

Ta sama odmiana, kilka sztuk w jednej dużej donicy vs pojedyncze sztuki w osobnych mniejszych doniczkach.

Rezultat będzie taki że te w połączonej donicy będą słabiej i wolniej rosły niż te w mniejszych doniczkach. To nie jest moje widzimisię tylko wzięte z doświadczenia. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja Wam piszę, zróbcie testa... Nie piszę że nie wolno a że słabiej rosną, co kto zrobi to jego sprawa :)

Ta sama odmiana, kilka sztuk w jednej dużej donicy vs pojedyncze sztuki w osobnych mniejszych doniczkach.

Rezultat będzie taki że te w połączonej donicy będą słabiej i wolniej rosły niż te w mniejszych doniczkach. To nie jest moje widzimisię tylko wzięte z doświadczenia. 

No właśnie robiłem testa parę lat temu.Na tej samej odmianie Flower Power Auto Fem od Barney'a i różnicy nie widziałem żadnej.Nie wiem jak to się ma do pełnosezonówek , ale do odmian auto które uprawiałem.Test robiłem w sumie jakiś 5 czy 6 razy i praktycznie za każdym razem wychodziło podobnie.Nawet raz zapodałem 2 pestki tej samej odmiany (auto) do 2l doniczki i nie było żadnego problemu , panny rosły jak na drożdżach i doszły w 56 dni (od pestki do kosy).

Każdy z nas nie będzie miał takiego samego zdania i oto chodzi ;) Nie sadzimy tych samych odmian przy tych samych warunkach , dlatego nie ma co uogólniać.

Takie moje zdanie.....ale co ja się znam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wlasnie robie testa:)

wczoraj 5 panienek przesądziła do 50L 4 rozne odmiany:)

do 18L jedna jutro druga dam:)

a juz 4 pestki w pracy sa:)

i dam doniczki 9L,12L do każdej po jednej:)

dzis/jutro wstawie moje wypociny tygodniowe:)

Sorry

50L-4PANIENKI

18L-1 -||-

18L-1

9L-1

12L-1

12L-1

9-1

OGOLNIE 10 PANIENEK PRZY 400W NA 1,2Mx1.1m wys. 1.7m

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+