Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Potrzebuję praktyka od ledów

greenmouse

Recommended Posts

Witam.

Planuję małego boxa, typu 0.8 metra kw., pod ledami, na jakieś 2-3 automaty.
Chcę zmontować jakieś 70-100 tanich, chińskich diodek 3W w stosunku 70/30% o długości fali 660/460 (deep red/royal blue).

I teraz szybkie pytanie.. czy 70 ledek wystarczy? Czy im więcej tym lepiej?
I drugie: czy automat jest czuły na stosunek ilości czerwonych do niebieskich w zależności od fazy wzrostu?

Pewnie pytań będzie więcej, ale na razie muszę zanabyć ledki, więc powyższe pytania są najważniejsze :)

Wszystkiego zielonego

Witaj

Na ledach się nie znam, więc może inaczej podpowiem, nie lepiej gotowy panel ? Pełno teraz tego, chyba że znasz się na lutownicy :) 

I teraz szybkie pytanie.. czy 70 ledek wystarczy? Czy im więcej tym lepiej?

Moim zdaniem im więcej tym lepiej :) 

I drugie: czy automat jest czuły na stosunek ilości czerwonych do niebieskich w zależności od fazy wzrostu?

Nie ma różnicy czy to automat czy nie. Najlepszy panel będzie gdy ma pełne spektrum widma, ale z przewagą czerwonych.

Lutownicy się nie boję, ba - czasem lubię :)

Zakres spektrum oparłem na growlogach niejakiego Weezarda z cannabis.org. Oczywiście - mogę się mylić, dlatego szukam wsparcia.

A co do im więcej tym lepiej, to tego się spodziewałem, ale wychodzi mi panel na jakieś 300 Wat, a to już sporo.

Panel ma być prosty. Przy założeniu 100 sztuk, to będzie 30 niebieskich, 70 czerwonych i jakieś 3-4 zasilacze do tego...

Przy okazji.. czy przy automacie ma sens zmiana składu ledów w zależności od fazy wzrostu?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+