Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaka to odmiana


johnym

Recommended Posts

jak na takie lampki - to i tak bardzo ładnie wyrosły.

Zdjęcia strasznie niewyraźne - a odmian jest dużo - może to jednak jest WR. Jak dla mnie dopiero zaczęły kwitnąć więc nie ma co mówić już o szronieniu. Masz jeszcze dobre 3-4 tygodnie do ewentualnego harvestu.

PH miernik papierowy - sam widzisz - ch.ja zobaczysz na tych bletkach. W tej sytuacji wal ten dolomit - jak nie pomoże to i nie zaszkodzi (dostarczysz magnez i mangan, ale to nie działa od razu).

@Vito - po co wywalać keramzyt? Ani nie pomaga ani nie szkodzi przy jego problemie.

@ johnym - jak je naświetlasz? Przełączyłeś na 12/12?

... i ziomuś - czytaj, czytaj, czytaj i o uprawie na portalu. Jak na pierwszą uprawę - całkiem nieźle kolego. 3mam za ciebie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

@Vito - po co wywalać keramzyt? Ani nie pomaga ani nie szkodzi przy jego problemie.

A po co w ogóle on tam jest ? :) Przy słabym świetle może spowodować pleśń (na forum już komuś pogniła łodyga od dołu). Słabo wypłukany zmienia pH wody (przed użyciem należy go ze 3 razy dobrze wypłukać). Keramzyt jest do hydroponiki a nie do gleby ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+